Restorex şampuan alıp kullananlar nasıl etkisini görüyor musunuz?

• Konbuyu başlatan gündoğmuş
  • Başlangıç tarihi
G

gündoğmuş

Forum Okuru
Restorex şampuan alıp kullananlar nasıl etkisini görüyor musunuz?

Restorex şampuan kullananlar melek kadınlar kulubü restorex şampuan fiyatı forum'da.​

Arkadaşlar uzun zamandır güçsüzleşmiş ve çabuk kırılan saçlarım için şampuan arayışı içine girmiştim karşıma restorex çıktı ama nasıl bir şampuandır bilemiyorum. Kullananlardan fikir almaya geldim. Kırılan ve dökülen saçlara faydası oluyor mu. Benim saçlarım çok dökülüp kırılıyor güçsüzler. Restorex şampuan kullananlar lütfen yorum yapabilir misiniz? Restorex şampuan fiyatı nedir acaba nereden alabilirim?

Merhaba
Saçlarımıza güzel bakmak sık sık yıkamak besleyici yağlarla uçlarına bakım yapmak saçlarımızı daha sağlıklı olmasını sağlayacak ve bakım sağlayacaktır. Tabii bunun dışında kullandığınız şampuanın da önemi büyük. Restorex şampuanı sizin için inceledim. Çoğu kişi memnun olarak okudum ama işte sizin saç tipinize uygun olanını bulup kullanmanız gerekecektir. Yoksa pek etkisini göremeyebilirsiniz. Özellikle yorumda bulunanlar saçları güzel uzattığından yana yorum yapmışlar. Demek ki gerçekten besleyici bir şampuan. Hızlı uzatan ve yağlanmayı geciktiren şampuan olarak söz edenler yanında saçlarımı dökmeye başladı diyenler de var. Saçlarında deri hastalığı olanlara tavsiye edilmemiş. Yine de karar sizin tabii. Biz olumlu ve olumsuz yanlarını sıraladık. İnternette 10-25 lira arasında değişen fiyatlarda satın alınabilir.

Saçların dökülmesi zaman zaman olabilen bir durumdur. Bunun nedenleri tabii ki bir şeye bağlıdır. ''Saç dökülmesi yaşayan kadınlar yorumlar'' hemen aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz bıraktım arkadaşlar aşağı.

Geri