Rich boya daha önce kullanan var mı nasıl?

N

Nihanoncu

Forum Okuru
Rich boya daha önce kullanan var mı nasıl?

Rich boya sikayet melek kadınlar kulübü rich boya fiyatları forum'da.​

Kızlar ilk kez duyuyorum rich boya markası varmis kimisi de şikayet etmiş iyi değil diye ama sizler neler düşünüyorsunuz. Bu boya nasıl bir boya acaba çok mu kötü öyle yorumlarda bayağı kotulemisler. Ben de evde eski şeyleri yeni seylere dönüştürmek istiyorum da risch nasıl acaba alsam mı? Trendyol da var akrilik modeli almak istiyorum.

Merhabalar
Rich boya benim görümcem kullandı biliyorum fena değil alıp öyle evde eski şeyleri boyamak ve geri dönüşüme çevirmek için harika işe yarıyor. Şikayet edenler ne açından etmişler bilmiyorum ama iyi bir boya. Trendyol dan almış zaten görümcem de. Dolaplarda eski bir sehpayi dönüşüm yaparken kullanabilirsiniz. Güzel bir kapatıcılığı da var kendim de denedim yani bildiğim için alabilirsiniz. Güvenle alıp kullanabilirsiniz bir de böyle biseyler boyadikca insan o kadar rahatlıyor ki anlatamam size.

Aşağıda verdiğim linki inceleyerek geridonusum ile ilgili harika fikirler elde edebilirsiniz. "Dekorasyonda fark yaratacak geri dönüşüm fikirleri" siz de harika şeylerle evinize eskileri yeni hale getirebilirsiniz.

Geri