Ruj nasıl sürülür resimli videolu anlatım var mı?

• Konbuyu başlatan Kirmizilimm
  • Başlangıç tarihi
K

Kirmizilimm

Forum Okuru
Ruj nasıl sürülür resimli videolu anlatım var mı?

Ruj nasıl sürülür melek kadınlar kulübü ruj nasıl sürülür resimli anlatım forumda.​

Kızlar makyaj yaparken ruj sürme konusunda tam bir beceriksizim diyebilirim. Ruj sürme incelikleri nedir? Ruj sürerken abartmamak istiyorum aynı zamanda güzel dudaklara da sahip olmak istiyorum ya beceremiyorum işte lutfen yardım edin. Bir de makyajıma göre ruj seçimi nasıl olmalı? Ruj nasıl sürülür resimli anlatım varsa paylaşırsaniz sevinirim? Bir de şey sormak istiyorum acaba likit rujlar mi daha iyi yoksa kalem tipi rujlar mi daha iyi. Güzel bir şekilde pürüzsüz ruj nasıl sürülür?

maybelline-super-stay-matte-ink-liquid-matte-lipstick-application-makeup-tips-half-width-image...jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar
Makyaj yapmasını bilmiyorsanız kesinlikle öncelikle öğrenin çünkü bilmeden makyaj yapılan suratlar gerçekten palyacodan farksız oluyor diyebilirim. Örneğin artık Youtube da her şeyi izleyebilmek öğrenmek ücretsiz ve çok kolay. Makyaj nasıl yapılır? Ruj sürmenin incelikleri rimel sürme eyeliner çekme hepsini izleyebilirsiniz. Aslında ruj sürmek de çok önemli çünkü dudaklar yüzümüzün tam odak noktası illaki konusurken insanlar dudaklara odaklanabilirler. Dudaklarınıza sürdüğünüz ruj ne kadar pürüzsüz ne kadar hoş göründüğü de son derece önemli.

"Ruj nasıl sürülür?"​

Ruj sürmeden önce şundan bahsetmek isterim. Haftada bir mutlaka dudaklarınıza peeling yapın ki ölü deriden kurtulun çünkü ölü deri üzerine sürdüğünüz ruj çok çirkin bir görüntü oluşturabilir. Ruju sürerken içten başlamalı ve dudakları birbirine değdirmeden parmaklarınız ile yön vermeli ve dağıtmalısınız. Dilerseniz aşağıdaki videodan ruj nasıl sürülür inceleyebilirsiniz.

Hanımlar özellikle eyeliner çekmek konusunda da problem yaşayabiliyorlar. Dilerseniz aşağıdaki linkten "eyeliner nasıl sürülür videolu anlatım" yazımızı inceleyebilirsiniz.

Geri