rüyada korkan kişinin okuması gereken dua..

*LavinyA*

Yeni Üye
Üye
rüyada korkan kişinin okuması gereken dua..
korkan çocuğa okunacak dua bebekler için korku duası korkan bebekler için dua bebeklerde korku duası rüyada korkudan okumak
Rüya kötüye işaret olduğu yolunda kendisinde şüphe belirirse, hemen şu duayı okumalıdır:

"Allâhümme innâ neûzü bike min ameli'ş-şeytani ve seyyiâti'l-ahkâm."

"Allah'ım, şeytanın şerrinden ve rüyanın kötüsünden sana sığınırız."

İster hayra, ister şerre işaret olsun, korkutan rüyalardan sonra umumiyetle şu duâ okunmalı, Allah'a sığınmalıdır:

"Eûzü bi-kelimatillâhi't-tâmmati min gadabihî ve şerri ibadihi ve min hemezati'ş-şeyâtîne ve en yahdurûn.."

"Allah'ıntam olan kelimeleri ile gazabından, kullarının şerrinden, şeytanların vesveselerinden ve şeytanların hazır bulunmasından Allah'a sığınırım."

slm benim 3 yaşında bir oğlum var.8aylıktan beri geceleri delirmiş gibi ağlıyor hastaneye çok gittik
bütün tahliller yapıldı sonuç olarak hepsi temiz çıktı.psikoloğada gittim..o da bişeyi olmadığını söyledi bu yaşlarda normal diyor.bence normal değil çünkü ağladımı konuşmuyor bile.hocayada gittim gene aynı biri acil akıl yada faydalı bir dua yazsın ne olur
acil cvp bekliyorum.iyi akşamlar

aynisi benimde oglumda vardi

slm benim 3 yaşında bir oğlum var.8aylıktan beri geceleri delirmiş gibi ağlıyor hastaneye çok gittik
bütün tahliller yapıldı sonuç olarak hepsi temiz çıktı.psikoloğada gittim..o da bişeyi olmadığını söyledi bu yaşlarda normal diyor.bence normal değil çünkü ağladımı konuşmuyor bile.hocayada gittim gene aynı biri acil akıl yada faydalı bir dua yazsın ne olur
acil cvp bekliyorum.iyi akşamlar

selamün aleyküm,aynisi ve dahada siddetlisi benim oglumda vardi su an oglum 17 yasinda.Oglum 5 aylik iken basladi ve 10 yasina kadar sürdü her gece sabah namazina kadar devam etti.Aglardi,kötü rüyalar görürdü,uyur gezer oldu sonra acik kapiya veya pencereye gider oldu gözleri acik halde rüya görür ben yaninda iken bile birak beni ben anneme gidicem diye bagirir kapiya gitmek isterdi:(..bizde doktorlara ,hocalara,psikologa gittik fayda görmedik.En sonunda o evden tasindik ve elh. namaza basladik,oglumda basladi namaza hic bir eser kalmadi.Yaninda bol bol Kuran okurdum en cok ta Ayetel kürsi`yi 4 defa her tarafina okurdum.Elhamdülillah 10 yasinda hepsi kayboldu ne cektigimi bir ben birde Allah bilir seninda allah yardimcin olsun kardesim.Yazini rast gele okuyunca üye oldum siteye,basima geldigi icin belki bir faydam olur diye yazdim.Rabbim sifa versin ins. Selamün aleyküm

Geri