Rüyamda küs olduğun biriyle bayramlaşmak neye delalettir?

• Konbuyu başlatan Herkesedegerverme
  • Başlangıç tarihi
H

Herkesedegerverme

Forum Okuru
Rüyamda küs olduğun biriyle bayramlaşmak neye delalettir?

Rüyada küs olduğun biriyle bayramlaşmak melek kadınlar kulübü rüyada küs biriyle bayramlaşmak forum'da.​

Kızlar gece rüyamda küs olduğum ve nefret de ettiğim bir kişi ile bayramlaştığımı gördüm hatta gelip elimi öptü başına koydu. Ben de affettim onu bayramdır diye. Rüyamda bile görmek istemediğim bir insan nasıl barisabilirim diyorum rüyamda kendi kendime bende. Sizce anlamı nedir bunun çok etkilendim rüyadan. Rüyada küs biriyle bayramlaşmak ne demektir?

Merhabalar
Rüyalar aslında her zaman dediğim gibi bilinçaltının bir mesajıdır bize ama gördüğünüz Rüya çok güzel anlamına gelecek olursak rüyada küs olduğun biriyle barışmak aslında gerçek hayatta dargın olduğunuz aramızda soğukluk olan biriyle barışacağınız yakınlaşacağınız anlamına geliyor. Bu belki de rüyada gördüğünüz hiç barışmayacağım bile dediğiniz kişi de olabilir. Rüyada küs olduğun biriyle bayramlaşmak hayırla yorumlanır başka yorumcular bunu hayatın ve geçimin kolaylaşacak kına sağlık ve şifa bulunacağına ailenizin içerisindeki saadettin artacağına mutluluğa bütünluğe işaret ederler. Bazı yorumcular da rüyada küs olunan kişiyle bayramlaşmanın her işinin yaver gideceğini şansının artacağına uzak bir yerden beklenen habere delalet eder. "Rüyada barıştığını görmenin anlamı nedir" bir de bu yazımızdan dinleyin.

Geri