Saç için Kullanılıp İşe Yarayan En İyi Yöntemleriniz ?!!!!

sweet_dee

Yeni Üye
Üye
Saç için Kullanılıp İşe Yarayan En İyi Yöntemleriniz ?!!!!
Arkadaşlar Meraba..
Benim saçlarım 2 sene öncesine kadar belimde, sağlıklı dolgun ve capcanlıydı. Malesef açtırıp boyatmak gibi bi hataya düştüm. Ve 1 değil 2 değil belki 10 kere açtırıp boyatmışımdır sarı turuncu kahve karamel her renge girdi.

Sonu hüsran tabi. 2 senedir kırıklardan ötürü 1 cm bile uzamıyodu. Ben de son çare kestirdim mecburen, ense hizamda şuan ama bana kısa saç hiç yakışmaz. En son 6 sene önce kestirmiştim ve psikolojim bozuldu resmen. Sağlıklı bi şekilde uzamasını istiyorum. Bu arada saçım aşırı dökülüyo. 2 sene içinde 3te 1i kadar saç kaldı kafamda. Yaklaşık 1 senedir de açtırmamama ve sadece 3 ayda filan boyatmama rağmen eskisinden çok dökülüyo, kel kalcam :(((

Forumdaki konuları üşenmeden tek tek okudum. Ancak herkes farklı bişey söylemiş ve çoğu kullanmadan yorum yapmış. O yüzden net bi cevap bulamadım aklımdaki sorulara.

Sizden ricam şu: Saçlarını sağlıklı bi şekilde uzatmak için düzenli olarak bi yöntem uygulayan kişiler, bu yöntemleri paylaşabilirler mi? Artı dökülmeye karşı en etkili yöntemi bilenler?? (Çünkü ben de bi yöntem bulup uzayana kadar onu uygulamak istiyorum. Ama lütfen deneyen ve memnun kalan arkadaşlar yazarsa sevinirim.
)
Bi de şimdi kestirdim ya, kırıklarım tamamen gitti. Sizce uzar mı Çok korkuyorum uzamaz diye :(

Yeni konu açıyorum kusura bakmayın ama dediğim gibi diğer konular çok fazla karışık. O yüzden en iyi yöntemlerinizi toplamak istiyorum ben bi çatı altında ki benim gibi hiç bilgisi olmayan arkadaşlar da kolaylıkla faydalanabilsinler.

Tek umudum sizsinizz :(

Şimdiden çook teşekkür ederim hepinize..

Geri