Saç modasın da yeni akım colombre saçlar

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Saç modasın da yeni akım colombre saçlar
renkli ombre modelleri, colombre saç modelleri, colombre örnekleri, uçları renkli saç modelleri ile ilgili bilgileri sizler için paylaşıyoruz.

Saç modasının trendlerinden biri olan ombreli saç modellerinden sonra şimdide colombre denilen saçlar bayanlar arasın da oldukça popüler bir hale gelmeye başladı. İlk gördüğünüz de belki de "asla ben kullanamam" demeyin.. Çünkü bundan birkaç sene önce uçları mor saç modelleri, uçları renkli saçmodellerinin yanısıra pembe, mavi ve daha farklı saçlara boyanan saçların günümüz de trend olacağını bana biri söylese hayatta inanmazdım.

Colombre denilen bu yeni akım da saçlar adeta gökkuşağını andırıyor. Ombre saçların dip kısımları genellikle koyu ve uçlara doğru açılan bir balyaj tonu ile uygulanır. Colombre saçlar da ise saçlara birden fazla renkten oluşan balyaj uygulanıyor.

4-Pink-Ends.JPG
9f9d8319416ccd4dc7d2a7a0b5ad6b25.JPG
1719777.JPG
colombre_0.JPG
Colombre-Saç-Modeli-5.JPG
ff781328-77a4-404d-a175-172d378f2032.JPG
lauren-conrad-dip-dye.JPG
sand-art-hair.JPG
Screen-Shot-2015-07-10-at-12.31.21-PM.JPG
tumblr_nrwcaoyhr91qihh0eo1_1280.JPG
tumblr_o2uzvvuXAI1u7pls0o1_500.JPG

Eğer bu kadarı çok renkli kullanamam ama yine de saçım da renkli balyaj olsun derseniz o zaman seyrek bir şekil de tek ton renkli balyajı tercih edebilirsiniz.

Önümüzde ki zamanlar da colombre saçların oldukça popüler olacağına inanıyorum. Genellikle biz kadınların birçoğu modada bir yenilik olduğun da bazı trendleri ilk başta yadırgasak da daha sonra bize normal geliyor ve modanın gerisin de kalmamak adına trendlere uymak zorun da kalıyoruz.

Ayrıca pembe mor saç modelleri konumuzu da inceleyerek eğer bu tonları seviyorsanız görsellerden fikir edinebilirsiniz.

Patlıcan moru saç modelleri tutkunları için de ilgili konumuz da size özel dikkat çekici patlıcan moru saçlara göz atabilirsiniz.

çok şeker duruyor bu renkli saçlar benimde saçlarım sarı ve uç kısımlarına geçen yaz mor tonlarında balyaj attırmıştım ama yıkadıkça biraz rengi açılıp matlaşıyor bilginiz olsun eğer saçlarım yıpranmasın ama renkli olsun derseniz gerçek saçtan yapılan renkli saç kaynaklarınıda kuaförünüzde taktırabilir sıkıldığınızda çıkartabilirsiniz.

Geri