Saçına buz sarısı yaptıran varmı ?

Melis ank

Aktif Üye
Üye
Saçına buz sarısı yaptıran varmı ?
Biz kadınlar için saç önemli bir detay .Rengi modeli yüzümüze apayrı bir ifade katıyor. Her iki kritere çok dikkat etmek gerek.Yanlış bir kesim yada renk bizi olduğumuzdan farklı bir görünüme büründürebilir. Ben sürekli saçlarına işlem yaptıranlardanım. Genellikle hemen hemen her ay saçlarım boyanmakta. Ten rengim müsait olduğu için her türlü saç rengini taşıyabiliyorum. Ve saç rengi tercihim hep sarı oluyor.

buz sarısı 1.jpg

Özellikle platin sarısı gibi iddialı renkleri. Normalde beyaz tenlilere yakışsada makyajsız onları hem yaşlı hemde soluk gösteriyor.. Bende öyle bir sıkıntı olmuyor.Daha önce kuaförümün yaptığı sarıyı hiç beğenmedim bana gitmeyen ve sevmediğim bir sarı ton ortaya çıktı. Şimdi yavaş yavaş o renkten sıyrılıyorum. Son günlerde buz sarısı, bebek sarısı , gri ombreler çok popüler bende saçımı buz sarısı yaptırmak istiyorum. Renk çok iddialı ve bana göre orta tenli hanımlara çok yakışıyor. İçinizde buz sarısı yaptıran varmı ? Saçlar buz sarısın da çok yıpranıyormu ? Yardımcı olursanız sevinirim.

aa çok hoşmuş bir ara seren serengilin saçlarında bu ton baljaylar vardı bide esra erolun evlilik programında kendisinde gördüm ama çok kullanmadı platin sarısına döndürdü saçlarını oldukça iddalı bir renk ten ve göz rengi ile uyum sağlarsa eminimki yaptırana çok yakışacaktır tabi bunun yanında makyajla yüze renk vermek var yoksa çok solgun duracak bir renk..

Bu yıl sarı saç çok moda .Özellikle griyle harmanlananlar. Platinler , bebek sarısı ve buz sarısı. Tabi bu sarıları elde etmek baya meşakatli. Saçlar sürekli açıldığı için yıpranabiliyor.Bende buz sarısını çok seviyorum ama esmer tenliyim yakışıp yakışmayacağını kestiremiyorum.Bir ara biri sarı saç yapıldı bana çingenlere benzedim hahaha Sarı saç açık tenli hanımların çoğuna yakışsada bazısına hiç yakışmıyor . Buz sarısı çok iddialı bir renk yapanlar varsa resimlerini ve deneyimlerini bizlerle paylaşabilir.

Geri