Saçlar nasıl hızlı uzar saç uzatan ürünler

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Saçlar nasıl hızlı uzar saç uzatan ürünler
Saçlar nasıl hızlı uzar erkek ve kadın saçlarını hızlı uzatan maskeler şampuanlar ve daha fazlası Melekler Forum'da

HIZLI SAÇ UZATAN ŞAMPUAN VAR MI ?

Aslında piyasada satılan bazı ürünler var ama ben kullanmadım sizler için onayladım Misal hc.com.tr sitesinde özellikle saçları iki kat daha hızlı hatta süper uzattığı test edilip onaylanan bir ürün söz konusu. Bu ürün ile ilgili bitkisel karışım olduğu yazılanlar arasında. Tabiki araştırarak almanızda fayda var mutlak suretle yorumlara bakınız www.hc.com.tr sitesine bakabilirsiniz kızlar bu tür ürünlerin de fazla şekilde pahallı olduğunu söylememe gerek yok zannedersem :)

hızlı doğal saç uzatma yöntemleri.jpg

HIZLI SAÇ UZATMA MASKELERİ ÇARE OLABİLİR

Sitemizde daha önce denenmiş bazı hızlı saç uzatan kürleri sizler için yazmıştık kızlar aşağıdan bir konu var vereyim dilerseniz inceleyin ben yazıda sizler için güzel bir kür vereceğim

Yine hızlı saç uzattığını söyleyen sevgili Gizem Tüfekçi'nin bir videosu var incelemenizi tavsiye ediyorum nihayetinde ilaç değil doğal ürünler ile yapılan bir maske kızlar

BİR AYDA ÇOK HIZLI ŞEKİLDE SAÇ UZATMA YÖNTEMLERİ VİDEOSU

Daha önceden youtube.com üzerinden denk geldiğim ve etkili şekilde sizlere saçlarınızı hemen uzatacağınız yöntemleri anlatan bir video var bu videoyu da eklemek istiyorum. Saçların güçlendirilmesi gerektiğinin altını çizen videoda ayrıca su içmeye dikkat etmemiz gerektiğinin altını çiziyor. Devamını aşağıdaki videodan seyredin isterseniz.

Sizler de saçlarınızın hızlı uzadığını kullandığınız bir küre bir yönteme bağlıyor iseniz yani daha doğrusu işi biliorsanız ve kullandıysanız mutlaka konumuzun altından bizlere yazın kızlar.

Sahi kızlar Sizler saçlarınızı nasıl hızla uzatıyorsunuz bildiğiniz bir maske kür ya da kullandığınız şampuan bir ürün var mı var ise isimlerini ya da nasıl hazırlandıklarını bizler eyazabilir misiniz lütfen ?

Selam arkadaşlarım ben şu at kuyruğu şampuanı durun bakayım yazayım Mane n'tail and body diye bir şampuan var onu kullanacağım kız arkadaşım bana önerdi baya memnunmuş orijinalini de satın alabilirsiniz bence deneyin.

Mane'n Tail Hızlı Saç Uzatan At Kuyruğu Şampuan 946 Ml

Tam başlığı bu ararsanız çiçek sepetinde bulursunuz ben de kullandıktan sonra yazacağım ama kız arkadaşım inanılmaz memnun iki aydır kullandığını ve saçlarının hemen uzadığını saç uzatan bu formülün baya iyi olduğunu söylüyor.

SAÇLARI UZATATMAK İÇİN 7 İPUCU

Selam kızlar bildirim geldi yazayım istedim benim de saçlarım hiç bir şekilde iyi uzamıyordu yani hep zaman geçmesi gerekiyordu ben size bu 7 yöntemden bahsedeyim.

Öncelikle

SAÇLAR KESİLDİKÇE ÇABUK UZAR OLAYI VAR
Bu efsane gibi birşey ama kesinlikle doğru kızlar saçlarınızın hemen kırıklarını uçlardan aldıracaksınız saçların kırıklarının aldırılması rahatlatarak çabuk uzamalarını sağlayacaktır.
SAÇ KIRIKLARINI ALDINIZ HIZLI UZANSIN.jpg

YIKARKEN KULLANDIĞINIZ ÜRÜN HER NE İSE MASAJ YAPACAKSINIZ

Banyolarda özellikle saçlarınızın diplerine masaj yaparak yıkamanız sağlıklı ve hızlı bir şekilde uzamasını kesinlikle sağlayacaktır tavsiye ediyorum.

YUMUŞATAN SAÇ KREMLERİNİ İHMAL ETMEYİN

Saçlarınızı uzatan en büyük faktörlerden birisi de kırılmalarınının önüne geçecek olan iyi ve kaliteli bir saç kremidir bunu asla unutmayın rutin olarak şampuan adımını atlayarak önden hemen saç yumuşatıcı kullanın ki kırılmasının önüne geçin az şekilde uygulamanız yeterli gelecektir diye düşünüyorum.
yumuşak ve hızlı uzayan saçlar için öneriler.jpg

SAÇ ŞEKİLLENDİRİCİLERİ KULLANMAYIN

Büyük ısılar ile saçların doğal yapısını bozan saç şekillendiricilerini kullanmayın yıpranan saçlarınızın olmasını hiç bir şekilde ismeyeceksiniz.

DUŞTAN BANYODAN ÇIKARKEN SOĞUK SU İLE DURULAMA YAPIN

Tam banyolarınızın bittiği o anda mutlak suret ile saçların dibine gelecek şekilde soğuk su ile yıkamanız da son derece önemlidir. Sakın ola kaynar su ile saçlarınıza işlem yapıpta yıpranmasını sağlamayın.

DOĞAL SAÇ UZATMANIN FORMÜLÜ TABİKİ GÜZEL BESLENMEDİR

Doğal olarak tüm hastalıklardan kurtulmak için de organik yemekler yememiz gerekiyor. Beslenmelerinizde protein yani et süt derisi alınmış tavuk gibi şeyleri tüketmeniz haricin yumurta da son derece ama son derece önemlidir biotin var bu yiyeceklerde ayrıca kanlarınızın akışları düzelecek ve sağlıklı bir şekilde saç köklerinizin olmasını sağlayacaksınız. C vitamini takviyesi yerine ( eğer doğal ürünler yok ise kullanın ) kendisinde c vitamini olan besinleri kullanmayı düşünün.

YASTIKLARINIZA DİKKAT EDİYORSUNUZ
Ne alaka demeyin ama pamuklu yastıklar sürtünmeyi baya arttırıyor saçlarınız kırılarak dökülüyor ise bunu değiştirin satenden kumaş yastık kılıfları da tercih edebilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yararlı bilgiler için teşekkür ediyoruz bu 7 yöntemi ben de deneyeceğim benimkilerin de kökten elimle her attığımda gelmişliği var özellikle mevsim geçişlerinde bu aralar bi hayli fazla tşk :D:D

Sizlerin de, doğal şekilde saç uzatmaya dair bildikleriniz var ise lütfen bizlerle paylaşın, üstelik sitemize kayıt olmanıza bile gerek yok. Ama lütfen denenmiş ve doğal yöntemleri yazın bize olur mu ?

Yok arkadaş yok saçlarım bir türlü hızlı uzamıyor buradakileride denedim sanki etkili olacak gibi ama bilemiyorum yinede haber verecem sizlere. Teşekkürler yararlı bilgiler için ama bunlar kadından kadına değişiklik gösteryor heralde inşallah bede işe yararlar

Saçlarını hızlı bir şekil de uzatmak isteyenler için de benim de şöyle bir tavsiyem olacak. Kullandığınız şampuanınızın içine aktardan temin edeceğiniz çam terebentim yağından bir iki kapak döktükten sonra bir güzel karıştırın. Her banyo yaptığınız da saçlarınızı bu şampuan ile bir güzel yıkayın. Ben daha önce bunu uygulamıştım saçlarım daha canlı olsun diye ama bir baktım ki kısa sürede saçlarım çok hızlı bir şekil de uzadı. O sıralar çam terebentim yağlı şampuan harici herhangi bir bakım uygulamadım ve ürün de kullanmadım. Bu yüzden geriye yaptığım ve kullandığım bu şampuan gelince kesinlikle etkili olduğunu gördüm tavsiyemdir;) Herhangi bir yan etkisinin olacağın düşünmüyorum sonuç da tamamen bitkisel doğal bir ürün ve yöntemi denemiş olacaksınız;)

Geri