Saçları örmek saçları uzatıyor mu hanımlar?

• Konbuyu başlatan afyonlukız
  • Başlangıç tarihi
A

afyonlukız

Forum Okuru
Saçları örmek saçları uzatıyor mu hanımlar?

Saç örmenin faydaları melek kadınlar kulubü saçı örmek saçı uzatır mı forum'da.​

Arkadaşlar saçlarımın koparak dökülmesine çok üzülüyorum ve dolayısıyla uzamıyor maalesef. Ben bir şey duydum saçlarımızı örerek yattığımızda saçlarımızın uzadığını duydum. Saç örmenin faydaları var mı? Gerçekten saçı örmek saçı uzatır mı kızlar? Sizler ne düşünüyorsunuz bu konuda? Saçları örüp saçları uzayan var mı gerçek mi yoksa söylenti mi bu?

Merhaba
Saçlara bakım yapılmadığı zaman saçlar da etkiye tepki gösteriyorlar maalesef. Saçlarınızı açık bırakıp yattığınızda büyük bir kısmı uyku anında sürtündüğü için kırılmalar kopmalar ve yıpranlamalar olabilir. O yüzden saçları örüp yatmak bu kopma ve yıpranmaları önleyecektir. Saçı örmek de dolaylı yoldan saçların uzamasını sağlayacaktır. Kopma olmadığı için de sağlıklı bir şekilde uzayacaktır. Ama sadece bununla da kalmamalı saçlara bakım yapmalısınız. Özellikle o serumlar maskelerden kullanabilir saçları daha gürleştirip bakımlı hale gelebilir. Bu şekilde de saçlarınız sağlıklı şekilde kopmadan uzayabilir.

Dilerseniz aşağıdaki linkten ''ünlülerin örgü saç modelleri'' konulu yazımızı ve modelleri inceleyebilirsiniz. Saç örgüsünden hoşlanıyorsanız yazımızı inceleyin derim.

Geri