Saçlarımın hızlı uzamasını istiyorum hangi yağ hızlı uzamasını sağlar?

Z

Zehra u.a

Forum Okuru
Saçlarımın hızlı uzamasını istiyorum hangi yağ hızlı uzamasını sağlar?

Saçı en hızlı uzatan yağ hangisidir melek kadınlar kulübü saçı hızlı uzatan bakım yağları forumda.​

Kızlar saçlarım hep kopuyor sağlıklı uzamiyor. Ne yapmalıyım sizce hızlı ve sağlıklı uzaması için. Saçı en hızlı uzatan yağ hangisidir? Bildiğiniz bir kür ya da yağ var mı saclarimin hem kopmasını önleyecek hem de hızlı uzatacak bir yağ? Bu saçlarımdan ne çektim valla bilmiyorum.

Merhabalar
Saç konusu biz kadınlar için kanayan yaradır. Bakımı boyası yok kesimi yok dibi geldisi hepsi ayrı sorun. Herhalde şu hayatta en çok saçlarımızla uğraşıyoruzdur. Saçlarınızın sağlıklı hem de kopmadan hızlı uzaması için bazı önerilen yağlar var. Örneğin zeytinyağı badem yağı Argan yağı saçlar için çok faydalı. Bunun yanında bitkisel ve besleyici şampuan tercih edin. Sampuanlama sonrası saç kremi kullanın bu saçların elektriklenip kopmasını önler. Saçlarınızı çok sıcak su ile yıkamaktan kaçının. Saç boyası ya da fon gibi yıpratıcı işlemlerden olduğunca kaçının. Hızlı saç uzatmak için aşağıya sizin için bir link bırakıyorum. Dilerseniz bu özel karışım için "hızlı saç uzatan saç maskesi" konumuzu inceleyebilirsiniz.

Geri