Saçlarımmmmmmm :(

ASİMELEK

Daimi Üye
Üye
Saçlarımmmmmmm :(
saç bakımı modelleri saç yapımı saç kırıkları kırıklara çözüm hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar
Kızlar yardımınıza ihtiyacım var.
malum önümüzde bayram var saçlarım çok uzadı kestirmek kesinlikle istemiyorum ama boya düşünüyorum şuan saçlarım altın kahve ama ben karamel istiyorum buğday tenliyim bana gidermi acaba ? saç boyasını kendim yapmayacağım kuaförüme gidicem ama çok kararsız kaldım.

karamel-sac-rengi-4-3bb.jpg

birde kırık saçlarım var bana önerebileceğiniz bir saç maskesi varmı ev yapımıda olur hazırda olur bayrama güzel görünmek istiyorum. yardımcı olursanız sevinirim :D:D

kuaförüne sor canm gider mi diye en iyi o söyler ona boyatman gerekmiyo :) maskelerle aram hiç iyi değil bi tek ben bi ara saçımı yıkadkdan sonra durulama suyuna elma sirkesi döküp yıkıyodm sevglm falan saçlarn parlıyo ne güzel demişdi :D:D

bence boyundan elletmeden kırıklarını aldırt bi şekil verdir.. Karamel güzel olur yakışır.. daha önce saç boyatmadım tatlım bılemem nerde boyatırsın :D:D Kolay gelsın şimdiden :)

Benim saçlarımda da var acayip bi şekilde kırıklar zeytin yağı duymuştum onu yapıyodum bi ara duştan 1 saat önce bi kaç defa yaptım bıraktım bi dene istersen asimm

Geri