Sağlıklı yemek tarifleri arıyorum arkadaşlar

N

Nurimrano

Forum Okuru
Sağlıklı yemek tarifleri arıyorum arkadaşlar

Sağlıklı yemek tarifleri melek kadınlar kulübü sağlıklı yemek tarifleri kolay forum'da.​

Arkadaşlar ben kolay ve sağlıklı yemek tarifleri arıyorum annem ve babam yaşlılar ve sırayla kardeslerde kaldılar şimdi sıra 2 ay bende kalacaklar ben de annem ve babam için sağlıklı yemek tarifleri arıyorum onlara uygun olması için de. Neler yapılabilir? Sağlıklı yemek tarifleri olarak neler önerebilirsiniz? Ben en küçük cocuğum abilerim ablalarim çok baktı annem babama ben de vazifemi en iyi şekilde yerine getiririm inşallah.

images (17).jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar
Ne güzel hayırlı bir evlatsiniz. Allah evlatlarımızı hayırlı eylesin inşallah bizi de anne babamiza inşallah. Anne babanızın yiyeceği yemeği bile düşünüyorsunuz ne güzel aslında. Sağlıklı yemek tarifleri olarak size şu tavsiyeyi verebilirim şimdi tansiyon şeker gibi hastalıkları varsa mutlaka diyetisyenin verdiği yönde yiyecekler hazırlayın. Ama YouTubeden de girip baktığınız zaman her türlü şeye ulaşabiliyorsunuz. Genelde yaşlılarımız hastalıkları olduğu için tuzsuz yağsız şekersiz şeyler yemek zorunda galiba buna dikkat ederek de yemeklerinizi yalabiliu. Dilerseniz yine aşağıdaki linkten "isteyenlere etli ve hafif yemeklerden bazıları ve tarifleri" yazımızı da incelemenizi tavsiye ederim.

Geri