Sagopa Kajmer - Mütalam

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Sagopa Kajmer - Mütalam
VERSE 1 Mütalam, yabana atılan kof bir raiç. Tanrının elinden yazılan mektubum ben yıllar öncesinden postalanmış, darp edilmiş ruhumun, tek koluyla yazariken bu manzumun mazlum öyküsünü, derme çatma evrenimde bir evim rapim gel de Tanrı konuğum ol!... Forsa bedenim, varsa yoksa bir elim ve bir dilim, mıknatısla mutluluk avında yarenim ve mimli gözlerimle ağlarım ve kinle yıkarım kimi zaman minikleri, sözlerinde gizlidir, çelimsiz hisleri, tıpkı seller ortasında bir gemi, zorba yeller ellerinde savrulan...İmza Sago. VERSE 2
Kalıntılarda tarihin yok olmuş tüm yalanları, alıntılar yapıldı. Asırlar öncesinden günüme gölge düşüren, bölge içeren her anımda gözlerimden damla yaş döküldü, sık büküldü çok boyun, gık çıkarmadı, anılar duvara yaslandı, yasla güldü düşmanın, bilmesen de tasla suyunu döktü nefret ettiğin tüm dostların, pas tutan duaların, yas törenlerinde haykırışların haz nöbetlerindedir. Asık bakışların, yaz fakirliğinde kış ayazların azraille boğuşur oldu karabasan rüyaların. Yetim kalan tebessüm çocuklarının kalbi kırık!...

Sagopa Kajmer İstakoz Şarkısının Sözleri hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Sagopa Kajmer Gözaltına Alındı Sagopa Kajmer Gözaltına Alındı
sagopa kajmer sagopa kajmer haberleri Sevgili melekler, ünlü rap şarkıcısı Sagopa Kajmer gözaltına alındı. İddialara göre İngiltere'den sipariş ettiği esrar tohumunu almak için kargo şirketine giden Kajmer, burada paketten şüphelenen...
Magazin 0
Sagopa Kajmer Fırtına ve Şimşek Şarkısının Sözleri Sagopa Kajmer Fırtına ve Şimşek Şarkısının Sözleri
Bu konu; Sagopa Kajmer fırtına ve şimşek şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve rap müziğin sevilen sesi Sagopa...
Yerli Şarkı Sözleri 0
İşte size Sagopa Kajmer 40 şarkısının sözleri İşte size Sagopa Kajmer 40 şarkısının sözleri
Sagopa Kajmer Kırk Şarkı sözü Sagopa Kajmer 40 şarkısının sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda Sagopa Kajmer hayranları için...
Yerli Şarkı Sözleri 0
Sagopa Kajmer Kırk Sözleri var mı bu sitede Sagopa Kajmer Kırk Sözleri var mı bu sitede
Merhaba benim gibi Sagopa Kajmer hayranı olan tüm arkadaşlar sizlere keyifli bir gün diliyor ve sizden Sagopa Kajmer Kırk Sözleri yazmanızı rica ediyorum.
Soru-Cevap 1
Sagopa Kajmer İstakoz Şarkısının Sözleri Sagopa Kajmer İstakoz Şarkısının Sözleri
Sagopa Kajmer Istakoz Sözleri Sagopa Kajmer Istakoz şarkı sözü Sagopa Kajmer Istakoz şarkısının sözleri Özellikle gençlerin rağbet ettiği rapçi Sagopa Kajmer'in seslendirdiği İstakoz adlı parçasının sözleri şöyle melekler :)...
Yerli Şarkı Sözleri 0