Sahte parfümlere dikkat!

M

Misafir

Forum Okuru
Sahte parfümlere dikkat!
sahte parfümler, taklit parfümler, nasıl anlaşılır, nasıl anlarım diye merak edenler herşey bu yazımızda

parfum-3e1.jpg

Ne yazık ki, günümüz de her iyi olanın bir taklidi, sahtesi var... Tıpkı giyim kuşamda olduğu gibi, parfüm sektöründe de...

Sevgili Melek'ler, bu makalemizde taklit - sahte parfümler hakkında bilgiler sunuyoruz sizlere.

Sokaklardan vitrinlere terfi eden taklit parfümleri piyasaya süren uyanıklar, orijinal şişeleri temin edip, parfümü ise bilinmeyen değişik karışımlardan elde ediyor. Ancak, taklitler kendilerini kutularından ele veriyor. Genelde mat renkli ve üzerinde yazım hatası bulunan taklit kutular eğer kapalıysa mutlaka inceleyin. Ünlü bir parfüm ise hologram etiketi olmasına dikkat edin. Parfüm bozuksa renginden belli olur. Bu tip parfümler, cilt hastalıkları, alerji ve kasıntıya neden olabiliyor. Eğer bu belirtilerden birini gözlemlerseniz, mutlaka bir cilt doktoruna görünün.

caddelerde gümrükten geçmeyen vs gibi cümleler kullanarak o kadar uygun fiyatlarda satılan parfümler var ki , ama ben cesaret edipte alamadım doğrusu .. birde internet ortamında satılan kozmetikler pafümler var , onlarda çok uygunn .. kafam çok karıştı :tik:

evet çok iyi fake şişeler dönüyo ortalıka ama boynerde falanda çok pahalı oluyo ben netten yurtdışından getirtiyorum kullandığım sitelerde kapandı bence tr dede böle siteler olmalı

Geri