Şampuan Sözlüğü

Fakat ben doğal sabun satan bir mağazadan sıkıştırılmış şampuan ya da diğer deyimle taş şampuanı diye bahsedilen ürün kullanıyorum. Muhteşemmmmm

sağol adminim bilgiler çok faydalı.ben defneli şampuan kullanıyorum ama bazı aktarlarda satılan üstünde defneli yazıp içinde kimyasal dolu olanlardan değil:):):).markasını söylemiyim.ama saçımı ne kurutuyo nede çabuk yağlanmasına sebep oluyo ayrıca içinde parfüm bile yok.bildiğiniz defne koymuşlar.yıkanırken saçımı durulamak istemiyorum çok egzotik kokuyor.birde cocomide dea ve parapen içermiyor zaten bunlar zararlıymış:fear::fear::fear:

tesekkur06picmd1.jpg

Gizem

Blendax da aslinda cok yariyor bana ilk denedigimde saclarim cok kolay taraniyordu. Tabi o sirada dokulmesinden endise etmistim ama sandigim gibi degil alismasi kolay 'Bal Ozlu' olani kullaniyorum tavsiye ederim cunku sacini hem kabartiyor hemde yaglari yok ediyor . Bol bol kopurtmek lazim

ben duru sampuan kullandım son 2 aydır saçlarım yumusacık bitti bugün avona basladım avondan aldıgım ilk sampuanım sırf evde var ziyan olmasın diye kullanıyorum yoksa biliyorum ki avonun ürünleri bana yaramıyo :D saclarımı bitkisel sampuana yada sabuna alıstırmak istiyorum gercekten sampuan döküyor cünkü cabuk yaglandırıyorr...

bilgi

çogu şampuanlarda hadda diş macununda bile sls oldugunu fark ettim sls bilindiyi gibi kansorejen yapan biir maddedir sudan ucuz bir maddedir merak ettim dove şampuanında da varmı bilgi, edinmek istiyorum

Geri