Sectigim Gelinlik Modelleri

Genel olarak 1500..Ama marka olmayan gelinlikçiler fırlamışlar.Dün gezdim 2500-3000 diyorlar ve asla değmez..Ben gelinliğimi seçtim hem farklı hemde mikemmell :D Çok mutluyum bugün diktirmeye karar veriyorum :) Allah sana sabır versin kuşum farklı olmak düşüncesiyle gezmek gelinliklere bakmak çok zor:D

anaa fiyatlar ucmus desene :S

o0o0o gözün aydin ozaman gülüm - sevindim senin adina.. Bende insaaallah bulurum yafs :)

Benim sevdigim Modeli 2011dendi ama bu Kasim & Aralik ayinda evlenenler giymis bile resimlerde gördüm gezinirken - simdi ondan baska model ariyorum hahaha

neyse buluruk ins. ;)

anaa fiyatlar ucmus desene :S

o0o0o gözün aydin ozaman gülüm - sevindim senin adina.. Bende insaaallah bulurum yafs :)

Benim sevdigim Modeli 2011dendi ama bu Kasim & Aralik ayinda evlenenler giymis bile resimlerde gördüm gezinirken - simdi ondan baska model ariyorum hahaha

neyse buluruk ins. ;)

Aaa bide internette mi gördün:D Ben modelimi hiç bir yerde görmedim kimse giymemiş giymesinler aman sıra ayakkabıda Aysira önerecek bana birebir aynısını:)

Bide beni 2011 Aysira kataloğunda görmek istediklerini söylediler mankenleri değişecekmiş bendende poz istiyorlar ne yapacağım bilemedim :uhu:

Geri