Şeker Çantalar

:humble:bak bu çiçekler sana gerçekten seni tebrik ediyorum:clapping: hiçbir eğitim almadan böyle bir beceriye sahip olman mükemmel tasarımların çok güzel siteni bütün öğretmen arkadaşlarıma önereceğim,devamını takip edeceğim..
yastık konusuna gelecek olursak 20-25 gün öncesinde yaşadığım bir olayı anlatayım abimi nişanlıyacağız farklı tasarımlı bir nişan yastığı arıyorum fakat bulamadım internette olur dedim araştırdım hoş modeller var satmıyolar sattıkları modellerde hem dandik hemde fahiş fiyatlı velhasılı kelam dişepscim yastık konusunda desteğim tam canım bence yayınla ve sende bu beceri varken siten bayağı farklı yelpazelere açılır ve inşallah müşteri dolup taşar canım,eğer yastıklarda çantalar gibiyse ortalıkyıkılırr!! :D

:humble:bak bu çiçekler sana gerçekten seni tebrik ediyorum:clapping: hiçbir eğitim almadan böyle bir beceriye sahip olman mükemmel tasarımların çok güzel siteni bütün öğretmen arkadaşlarıma önereceğim,devamını takip edeceğim..
yastık konusuna gelecek olursak 20-25 gün öncesinde yaşadığım bir olayı anlatayım abimi nişanlıyacağız farklı tasarımlı bir nişan yastığı arıyorum fakat bulamadım internette olur dedim araştırdım hoş modeller var satmıyolar sattıkları modellerde hem dandik hemde fahiş fiyatlı velhasılı kelam dişepscim yastık konusunda desteğim tam canım bence yayınla ve sende bu beceri varken siten bayağı farklı yelpazelere açılır ve inşallah müşteri dolup taşar canım,eğer yastıklarda çantalar gibiyse ortalıkyıkılırr!!
:kiss:Canım çok çok teşekkür ederim yaa...Yorumun beni okadar mutlu ettiki...yastıklarada başlıyorum öyleyse:D zaten bikaçının modelini çizmiştim..bu arada tanıtımımı yapıcak olmana ayrıca çok teşekkür ettim.Sizin istediğniz yastık nasıl bişe modelleri bana gönder istersen bi bakim.

Yeni+Resim+(17).png
yuzuk-yastiklari-10.jpg

19654958fum.jpg
Yeni+Resim+(15).png
canım bizim gelinle beğendiğimiz 1-2 modeli paylaşıyorum seninle şık ve zarif olması aşırı şatafattan uzak olması tercihimizdi umarım faydalı olur.bu arada biz baka baka kaldık bulamayınca yüzükleri benim düzenlediğim bir tepside sunduk nazar boncukları ve iki minik kadeh yapıştırılmış saten kumaşla kaplı bir tepsi çok beğenildi:)

Son düzenleme:
bu arada bence bebek altın yastığıda yapabilirsin belki yakın zamanda banada lazım olabilir :D hamiş kalmayı başarabilirsem :D
örneğin şöyle şeyler:
erkek+bebek+alt%C4%B1n+yast%C4%B1%C4%9F%C4%B1.jpg

images

Canım evet yastıklar şık ama okadar uğraştırcak bişey değil.Bu arada nişanınız hayırlı olsun.Bebek yastıklarıda çok şeker iyi fikir aslında teşekkür ettim sılam nisacım:)

Geri