Selülite SON!

ASİMELEK

ASİMELEK

Daimi Üye
Üye
Selülite SON!
selülüt çözümleri selülüt kremleri selülüt için doğal çözümler selülüt tedavileri hakkında bilgi için yazımıza buyrun melekler
Her kadının Kabusu ahh o selülitler. yanlış anlaşılmasın bende selülit falan yok çok şükür :D:D taş gibi hatunum :789: ama hepimiz bu kadar şanslı olmayabiliyoruz öğle değil mi? ama üzülmeyin Selülite Son diyoruz:D:D selülit Nedenleri ve Tedavisini Formumuzda bulabilirsiniz melekler.

sssss-339.jpg


Domates suyu içmeyi unutmayın ve deniz kumunun da önemini ihmal etmeyin. Domates suyu toksinleri vücudunuzdan atmanıza yardımcı olacaktır. Kumun içerisinde bulunan iyot ise cildinizi dirileştirerek, ölü deriden ayırır ve selülitlerinizin parçalanmasına faydası olur…

Maske 1: Sarmaşık yaprakları ile kırlangıç otu karıştırılarak 20 dakika suda kaynatılır. Süzülerek elde edilen posaya, yulaf unu karıştırılarak lapa kıvamına gelinceye kadar susam yağıyla yoğrulur. Hazırlanan lapa, temiz bir beze yaydırılarak sorunlu bölgeye sürülür.

Maske 2: 1 ölçü zeytinyağını ½ ölçü ılık suyla karıştırarak üzerine ½ ölçü deniz suyu ekleyin. Karışımı avucunuza döküp selülitli bölgeye aşağıdan yukarıya olmak şartıyla masaj yapın ve en son bölgeyi yıkayarak losyon veya krem sürün (Haftada 1 kez).

Maske 3: Kayın ağacı kabuklarını 1 saat suda kaynatarak süzün. Elde edilen sıvıyı bir kaba doldurarak dinlendirin. Dinlendirilen sıvıdan, tedavi süresince vücudun selülitli bölgelerine iki saatte bir kompres yapın.

Maske 4: Zambak-Keten ve Ardıç yağlarını bire bir oranda bir kapta karıştırarak selülitli bölgeye masajla birlikte sürülür. 2 günde bir yapılan maske, 1-2 saat sonra yıkanır. (Hassas ciltler daha kısa bekletebilir ve yosunlu sabunla yıkama tercih edilmelidir.)

Maske 5: Portakal-Buğday ve Nane yağlarını bire bir oranda bir kapta karıştırarak selülitli bölgeye masajla birlikte sürülür. 2 günde bir yapılan maske, 1-2 saat sonra yıkanır. (Hassas ciltler daha kısa bekletebilir ve yosunlu sabunla yıkama tercih edilmelidir.)

Maske 6: Susam-Yasemin ve Anason yağlarını bire bir oranda bir kapta karıştırarak selülitli bölgeye masajla birlikte sürülür. 2 günde bir yapılan maske, 1-2 saat sonra yıkanır. (Hassas ciltler daha kısa bekletebilir ve yosunlu sabunla yıkama tercih edilmelidir.)

Maske 7: Rezene-Lavanta ve Limon yağlarını bire bir oranda bir kapta karıştırarak selülitli bölgeye masajla birlikte sürülür. 2 günde bir yapılan maske, 1-2 saat sonra yıkanır. (Hassas ciltler daha kısa bekletebilir ve yosunlu sabunla yıkama tercih edilmelidir.)
 
Üst