Sen geldin aklıma :(

*Gizemli Kıs*

Yeni Üye
Üye
Sen geldin aklıma :(
Bir gece vakti uyandım uykumdan,
birden aklıma yine sen geldin,oysa bilmediğim bir şey vardı,

beni uyandıran sendin, o gece hayata olan bütün özlemlerimi, bütün sevgimi, gecenin karanlığında kaybolan rüyalarımda bırakıverdim , her şeyimi yitirmiş gibiyim, saatler geçmeksizin atar durur,ölmek ister dururum, ama bir türlü ölememem, bitiremem seni ve içimdeki yangınımı, bir yandan kendimle savaşırken, öbür yandan da senin yokluğunun verdiği acıyı kaldırmaya çalışırken, hayata dair kaybettiğim bir çok şeyin farkına vardım, kaybedilmiş o kadar çok şey vardı ki, bunları kaldırmam kaldırabilmem mümkün değildi olamazdı, beni ayakta tutan tek şey neydi bilmiyorum, bilsem bile anlayamazdım, farkına varamazdım ne olduğunun Şimdilerde biraz unuttum sanıyorum seni kendimi dertlerimi ve arabeskçi hallerimi Ve artık sıra sende Üzüntü dert keder hüzün gözyaşı ve isyanlarla dolu geceler günler saatler haftalar aylar ve hatta yıllar başladı başlıyor ve zaman eskiyor Simdi senin için yeni bir sayfa açılıyor, belki kara belki de bembeyaz saf temiz bir sayfa Her şey o kadar zor olacak ki Korkar olacaksın hayattan, sevmekten, korkmaktan, yaşamaktan, sevdiklerinden, geceden, karanlıktan, ama hiçbiri olmadan da yaşayamayacaksın Ağlamak gelecek içinden gönlünce dilediğin kadar ağlayabileceksin Gözyaşı akıtmaktan fırsat buldukça gözlerini biraz olsun güldürmeye içindeki o eski pırıltıyı tekrar yakalamaya çalışacaksın, ama bir türlü başarmayacaksın Hep aklına yaşadığımız anlar o sana ilk seni seviyorum deyişim, seni sevişim, sarılışım gelecek aklına unutamayacaksın beni yaşadıklarımı Ve bir gece ölmeyi özleyeceksin şöyle bir düşüneceksin aslında yaşayan tek canlı benim diyeceksin Çünkü yardan ayrı yaşamak dünyanın en büyük cezası, evrenin en ağır darbesi bunu anlayacaksın Ve gökyüzüne bakacaksın Yıldızlar, ay, bulutlar ve hatta güneş hepsi sönmüştür Aslında hala dipdiri durular Ama sana parlak gözükmezler gözükemezler, ve aklına sevdiklerin, arkadaşların gelecek, koşa koşa onlara gideceksin ama hiçbirinin sana gülmediklerini göreceksin Ağlamak gelecek içinden ama utanacaksın onların yanında ağlamaya çünkü hepsi sana yazıklanarak bakacaklar Bütün sevdiklerin yakınların hatta ailen bile sana gülümseyerek bakmayacak bakamayacaklar Ve birden yine ben geleceğim aklına Hemen çantandan resmimi alıp bakacaksın Göreceksin ki sana hayatta gülen tek canlı benim Kendini tutamayıp ağlamaya başlayacaksın resmim üstüne dökülen gözyaşlarını sileceksin Sensiz yapamıyorum aşkım! Sensiz olmuyor! Diyeceksin ama artık her şey için geç çok olmuş bunu göreceksin Beni aramak isteyeceksin ama bir türlü bana ulaşamayacaksın Herkeslere soracaksın kimseler sana istediğin yanıtı vermeyecek Herkes senden gizleyecek benim sensiz yapamadığımı benim kaybettiğimi, benim bir sevdaya yenik düştüğümü Derken aradan biraz zaman geçecek sular durulacak hayat normale dönmeye başlayacak ve tam kendini beni unuttuğuna inandırmışken Benim haberim gelecek sana, o kaybetti! Diyecekler o artık yok İnanmayacaksın hemen beni bulmaya bana ulaşmaya çalışacaksın baktığın her yerde beni göreceksin ama bir türlü ulaşamayacaksın Bir türlü bulamayacaksın beni Hemen evimi arayacaksın Ve telefona çıkan ağlamaklı sese hayatının en zor, en acı, en aciz, en korkak, en tedirgin sorusunu, beni soracaksın!o nerde diyeceksin Ve benim öldüğümü söyleyecekler Sana sen kimsin diye soracaklar hiçbir cevap veremeyeceksin Ve hemen telefonu kapayacaksın, sana bütün söylediklerim birden beyninin her köşesinde yankılanacak, bütün geçmişin bütün yaşadıklarımız gelecek gözlerinin önüne bana ettiklerin, çektirdiklerin Beni özleyeceksin son bir kere Son bir kere benim olmayı isteyeceksin son bir kere resmime bakıp yalvaracaksın ne olur dön aşkım ne olur beni bırakma diyeceksin Ve göreceksin ki artık resmim bile sana gülmeyecek Başını öne eğmiş ağlıyor olacak hayat artık sana çekilmez olacak her yerde aklına ben geleceğim beni unutamayacaksın Ve o gün anlayacaksın ki ben hayattım, sense bu hayata sıkılmış en acı, en tatlı, en sıcak, en hüzünlü, en duygusal masum ve en çaresiz kurşunsun

Haydi! Şimdi git hayata yenilmezliğini göster

ve gururunla son bir kez daha yücel

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri