Sen giden oLdun... Ben gitme diyemeyen

Angel_tears

Yeni Üye
Üye
Sen giden oLdun... Ben gitme diyemeyen
giden sen oldun
Sen giden oldun... Bense gitme diyemeyen...Ardından bakabildim sadece...Hemde bir kaç saniye...Benim için bir ömür... Bir yaşama bedel...

Benim için yaşadığım en büyük acı olan...Bir kaç uzun saniye...Dur diyemedim sana...Gitme kal demeyi öylesine isterdim ki...
Yapamadım.. Geri döndüremedim seni...Belki dedim içimden.. Bir umudum vardı hala...

Gitmezsin kalırsın...Şaka yaptım diyerek.. Geri dönersin diye düsündüm...Ufukta kaybolana kadar gölgenin izi...Hep umudumu sürdürdüm...Gurur yapmam ben bilirsin gülüm...Başkadır kal diyememe sebebim...

Bazı geceler ağlama sebebimdin...Bazen düşündüm hiç başlamasa daha iyi olurmuydu....Ama hep son kararım sen oldun...Ben bu sevdadan emindim...Hiç bitmesin... Hep sürsün istemiştim...Ama gideceğim dediginde sana bir cevap bile veremedim...

Ardından bir kez bile gitme... Kal diyemedim...Yarım kaldı hikayemiz...Göz yaşlarımın günahı benim...Sen giden oldun.. Bense gitme diyemeyen...Aslında senin gidişinle bendim giden...

Böyle terkedişleri bilmezdim ben...Sevenler hep kavuşur.. Aşklar hiç bitmez bilirdim...

Bilseydim hiç başlamazdım bu hikayeye...Yarım kalan.. Acı veren hikayemize...Geç kalmanın ve gitme diyememinin acısı gözlerimde...

Bir yaş olup süzülüyor hislerim içimde...Son bir kez baktım ardından...Sen giden oldun... Ben gitme diyemeyen

Geri