SEN ve KİRLİ dünyan

AuSSie-AnGeL

Daimi Üye
Üye
SEN ve KİRLİ dünyan
Sen ve Kirli Dünyan

Hayatımdaki en keskin pişmanlığı ve tek nefretimi taşıyorum içimde. Sen benim uğrunda her şeyi verebileceğim yürekli sevdamın içindeki yüreksiz sevdiğimsin. öyle küçük bir dünyan vardı ki senin, sevmesini bilemedin,BİLEMEZSİN. Sen ki uğrunda canımdan geçtiğim insan, sen ki tek sözüne yeri göğü bir edebileceğim insan, sen ki on yedi yıllık hayatımın tek sevdası ve bundan sonra da yaşanacaklar sana hissettiklerim kadar büyük olmayacak olan insan,yazık ki koca bir hiçsin.. Aslında sana insan demeye bin şahit ister, çünkü senin duyguların yok, çünkü senin hislerin yok. Çünkü senin bir yüreğin yok ki insanlığın en büyük kanıtı budur. Bir yürek. Ama sende yok. sen her insana seviyorum , her insana kadreimsin, her insana beni bırakma diyebilecek kadar basit birisin. BASİT, BASİT BASİİİT!!!

Ağla bugün, yüreksizliğine, ağla bugün şerefsizliğine, ağla bugün kendine, ağla yüreksiz sevdalım ağlaa...

Çünkü sen yürekli sevdalara yakışmayacak basit insan, çünkü sen sadakati bileyen nankör kedisin. AĞLA NANKÖRLÜĞÜNE... Ağla kendine..Çünkü yüreği sevgiyle çarpan, nefret duygusunu hayatındaki tüm karanlık kuyuları açanlara inat tatmayan, hayatın tüm acımasızlıklarına sevgiyle sabırla karşılık veren ben, artık senden nefret ediyorum.Sen tüm sabır ve sevgi sınırlarımı sonuna getirdin.Ferhat olsaydım dünyayı delerdim,mecnun olsaydım melekleri insanlarla konuşmaya ikna ederdim,kerem olsaydım ateşimle yalnız seni değil,yelnız kendimid değil dünyayı yakardım.kısacası sen nefret nedir bilmeyen dünyamın İLK NEFRETİSİN. bunun için AĞLA ve KENDİNİ KUTLA!

Hadi durma! Tertemiz dünyaları pisliğine bulayan sen, şimdi dön ve kendi pisliğine bak,kendi pisliğinde boğul artık. Benim için bir ölüydü, benim için bir ölüsün.Sakın ola mezarından hortlayayım deme sonum olursun,son olursun,kendi kendinin sonu olursun. Sakın ola avuç avuç toprakla örttüğüm pisliğini bir daha gün yüzüne çıkarma,güneş olur yakarım seni...Nefretimle boğarım seni.. sevgimle var ettiğim gibi yok etmesini de bilirim ben...

Şimdi ağla kendine, düştüğün hallere, şimdi ağla..Sen bir cevherdin eşi benzeri olmayan ,kendi kendini basitleştirdin.. kendi kendini sıradan bir taştan bile daha basit hale düşürdün.Sen kendi rezaletinin içinde yok olmalısın.

AĞLA ŞİMDİ, BUGÜN BİR KEZ DAHA NEFRETİMİ KAZANDIN. AĞLAAAAAAAAAAAA

sana demiştim ki:

aşk gülü soldu belki ama bir goncam var daha! Aşkı soldurdum belki ama dostluk yaşıyor oralarda ve buralarda.O yüzden sen benim gülümsün hala.Hem solmayacak olansın bu defa
<<SONSUZA KADAR>>

sen o gülü soldurdun. ağla şimdi buna. olmaz denilen olur ettin. ben bir şeyler inşaa etmeye çalıştıkça sen yıktın. tebrik et kendini zaferin için, ve ağla yüreksizliğin için...

sana demiştim ki:

Ah ne güzel söylemiş şaire.Artık ben de böyleyim.Ben seni değil seni sevmeleri sevmekteyim.O yüzden yokluğunda acı çekmelerim bitti! Çünkü ben artık sana aşık değilim,artık sevmelere aşığım.Bir başka deyişle ben
"AŞKA AŞIĞIM"

Bir şeyler bitti ya da şekil değiştirdi.Yani sevgili aşk bitti! Artık kızgınlığım yok sana, aldatıldığım günlerin aksine.Artık tutkum yok sana soğuk gecelerde nefesinle ısındığım anlardaki kadar.

Aşk bitti, geriye ne kaldı şimdi? Son kırıntılar mı sofradaki yoksa denizde kalan balıklar mı bereketli bir av ertesi

EVET AŞK BİTTİ VE NEFRETİM GELDİ..sen biten aşkımızın arkasına yalnız kalan sevdamla tüm dostluğumu en temiz duygularımla adarken sen nefretimi almak için elinden geleni ardına koymadın, daha doğrusunu yüreğimi yosun tutmuş oklarınla hançerlerinle sırtımdan vurarak yaralamak için.
Ve biten aşkın arkasında kalan KOCAMAN BİR NEFRET ŞİMDİ ve o nefret SENİN ESERİN, benim sevgime inat

sana demiştim ki:

sevgili,uzaklardaki dost sesi
sen dostum değilmişsin oysa,hiç dostum olmamışsın ki. insan dostunu sırtından vurur mu ki? sen hem dostluğum ahem sevdama hiç yaraşmadın ki! HAKETMEDİN Kİ!!!!!

sana demiştim ki:

AVUÇAL YERDE DALGALANAN KANLARI

BİR KEZ DAHA DİYORUM AVUÇLKA YERDE DALGALANAN KANLARIMI VE DEFOL GİT LANET MEZARINA DEFOL GİT, DEFOOOOOL, DEFOOOL, DEFOOOL...
sen göz yaşlarımla beslenen vampir,git.. Sen temiz insanların duygu dolu yaşlarını sömüren vampir git..

Hem benden hem de sevdikleirmden uzak kal şimdi! Git hadi durma, git

NEFRET EDİYORUM SENDEN,BUGÜN BİR KEZ DAHA NEFRET EDİYORUUM, BİR KEZ DAHA

Geri