***senın için ölurum***

@şK_MeLeĞ!.

Yeni Üye
Üye
***senın için ölurum***
Hikaye bir adam ve bi kadının aşklarını anlatmaktadır.
Birgün kadın akrabasında kalmış ve sabah işe gitmek için durağa doğru yürümeye başlamıştır.Aynı zamanda adamda o gün işi nedeniyle o duraktan işe gidecektir.İkiside durağa gelmiş ve aynı otobüse binmişlerdir.Birbirlerini görünce aşık olmuşlar.Bundan sonra her ikiside evleri o durağa uzak olmasına rağmen her sabah o durağa gelirler ve işe giderler.Bunun tek sebebi birbirlerini hergün görmektir.Sonunda her ikiside birbirlerine açılırlar ve çıkmaya başlarlar.Adam inşaat mühendisi kadın ise mimarlık okumuştur.Bunlar gün geçtikçe işlerinde çok üst düzeylere gelmişlerdir.Sonunda bu çift evlenirler ve güzel bi birliktelik sürdürürler.Fakat bu çiftin çocukları olmaz ama bunu sorun etmezler.Çünkü ikiside birbirlerini deliler gibi severler.Adam hergün kadına ' senin için ölürüm ' der.Kadında ' bende senin için ölürüm aşkım ' diyerek cevap verir.Adam sık sık Amerika'ya iş için gidip gelmektedir.Birgün gitmeden önce karısı ile birlikte sahilde yürümekteyken bir satılık gecekondu görürler.Kadın adama ' bu evi hemen satın alalım ve yeniden yapalım.Parası ne kadar olursa olsun.Kocaman terası olsun üstünde martılar gezsin ' der.Adamsa ' Amerika'dan döndükten sonra yaparız aşkım. ' der.Adam Amerika'ya gider.Fakat geldiğinde çok değişmiştir.Kadın bunu fark eder ve adama sorar.' ne oldu neden durgunsun çok değiştin ' der.Adam hiçbirşey söylemez.Birgün kadının bir arkadaşı kocasının onu aldattığını söyler.Fakat kadın buna inanmaz.Arkadaşı ' sana bunu göstereceğim ' der.Daha sonra arkadaşı bunu kocasını gördüğü yere götürür.Kadın gözlerine inanamaz.Akşam adam eve gelince hesap sormaya başlar.Adamsa ' gün geçtikçe duygular değişiyor.Her zaman aynı kişiyi seveceğim diye bişey yoktur.Evet ben seni aldatıyorum boşanalım. ' der.Boşanırlar fakat kadın adamı unutamaz onsur hergün onun yüreğini yakmaktadır.Bir iki yıl sonra adamın ölüm haberini alır.Daha sonra adamın sevgilisi olan kadın diğer kadının evine gelir.Kadınsa ' hangi yüzle buraya gelebildin. ' der.Kadınsa ' sana anlatacak şeylerim var beni dinlemesin. ' der.
Kadın ' bundan iki yıl önce iş için kocanın Amerika'ya gittiğini biliyorsun değil mi?
İşte o gidişinde kocan muayne olmuş ve kanser olduğunu öğrenmiş.Bunu sana sölememesi senin onun için öleceğini bildiğidir.Sana bu yüzden oyun oynadık.Sanki ben onun sevgilisi gibi göründüm. ' der.Sonra kadın adamın karısına bir mektup verir.Kadın mektubu okumaya başlar.Mektubun bir yerinde şöyle yazar ' senin benim için öleceğini biliyordum bu yüzden sana bir oyun oynadık lütfen bize kızma.Sen artık benim için yaşamalısın bunun için lütfen bana söz ver.Bil ki seni hala çok ama çok seviyorum.Kendine iyi bak ' der. Kadın bunları duyunca şok olur.

Cevap: senın için ölurum

wardır gerçekten bılmıyorum.bende sıze teşekkur edıyorum..

Geri