senli sevdam

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
senli sevdam
Bu sevdaya dair anlatılması gereken o kadar fazla şey var ki aslında ama ben anlatamıyorum kagıtlara kaleme dökülmüyor sözler bu sevdanın bendeki tutsaklıgı hiç bir sözcükle açıklanmıyor ben her gün senin bana armagan ettigin o kalbe bakıyorum ve kalbimin içindeki o kalbe bakmak bana dünyanın en güzel hediyesi seni sana anlatırken hele ki gözlerine bakarken yaşamın durdugunu zamanın akmadıgını düşünüyorum beni benden öyle bi alıyosun ki sonra kendi mi ucsuz bucaksız anlam dolu güzel yürekte buluyorum ne tarafa gitsem o yürekte ayrı bi güzellik tadıyorum ayrı bi mutluluk ayrı tebessüm yüregimde.....

Her gün senli bir sevdaya uyanıyorum ve her kalp atışlarımda içimde var oldugunu hissederek merhaba güne gülerek ve her gün senin nefesinin nefesimde oldugunu bilmek bana anlamsız mutlulukları tarifi mümkün olmayan bi sevdayı yaşatıyo gökyüzüne anlatıyorum maviliye anlatıyorum seni bazen benden belki uzatasın diyorum ama bi dokadarda yakınsın işte nefesin nefesimde yüregin yüregimde yaa ayrı şehirde olmuşum banane ki sen bana aitssin bende sana ve bu gökyüzü ikimizin sevdasına şait ya benim gülüşlerimde sen varsın gözlerimdeki o parıltıda sen varsın ve her şarkıda ikimizin sevdasına dair bi söz var dedim ya ben böyle bi sevdayı sende yaşıyorum sadece sensizken kalbimin atmıcagını biliyorum ve aslında söylemesi gereken çok şey varken ben susuyorum çünkü bi kagıtt ne seni nede bu sevdayı sıgdabilirim gökyüzüne sıgrıramıyoken bu kagıtta hiç sıgdıramam her cümle her sözde sen varsın bu kagıt gözlerin yüregin sevdamız var benim kalbimde sen varsın senle dolu bi ben varım işte...

Senle nefes almak senli sevdalarda yaşamak armagan bana sana dair yazacakalrım kalbimdeki o sözcükler hiç bitmecek ne kadar yazabilsemden o kadar şimdilik

Bu sevda kelimelere kalemime dökülücek türden degil seni anlatamam yaşamamam dokunanam hisseterim yüregimde sadece hissederim nefesini nefesimde yüregini yüregimde senli sevdam bu hissederim sadece....

Geri