Sensiz hiç birşeyin anlamı yoktu

CaRiZmA

Vip Melek
Üye
Sensiz hiç birşeyin anlamı yoktu
Oysa ki Kal Demeni Bekledim Sadece..

Yanlış gözlere aglıyorum
Bomboş hayallere sıgınıyorum,
Eski resimlere bakamıyorum,
Lanet ettim sevdaya!,

Aglıyorum,aglıyorum,aglıyorum...

Aglamam sanaydı hep,ikimizin sevip bir araya gelemedigimize,ama artık aglıyorsam tek nedeni aptallıgım,sana inandıgım için,sana güvendigim için,herşeyimi verdigim için...
O kadar sevdim ki gözümü kararttım,senden başka birşey görmedim,gerçekleri gördügüm halde kapattım gözlerimi.
Hayaller kuruyorduk beraber,aslında hayal kuran tek benmişim,sadece ben inanmışım onlara,sadece ben bekliyormuşum o günlerin gelmesini.. Onlara sıgındım hep,inandım o günlerin gelecegine,seninde istedigine inanıyordum!İstemese bu kadar zaman geçirmezdik diyordum kendime,yani her seferinde oldugu gibi kendi kendimi avutuyordum... ama senin için sadece boş zamanlarını dolduran biriymişim...Yalnız kaldıgında tek adresinmişim.Seni her zaman bekleyen,her istediginde bulabilecegin ve oyuncak gibi oynatacagın aptal aşıgın.

Hani her acıya,

Her göz yaşına dayanırdık,
Nasıl el olduk?,
Hani yar gecelere hasret esince,
Sarılırdık anılara,
Nasıl,nasıl el olduk.

Hani hiç bitmeyecekti,hep sürecekti,hep aynı kalacaktık,hep isteyecektik bir birimizi?Beni kendine öyle baglamak istedigini söylüyordun ki hiç kopamıycaktım bida,kendin koparmak için mi,canımı acıtmak içinmiydi?
Ben olacaktım sadece senin için,benden başkasına bakamazdın bile?Şimdilerde bir beni gözün görmüyor,benden başka herkeze açılmış,benim yerimi başkaları mı almış?
Ne olursa beni sevecektin?Öyle ya gerçek sevgiler hiç bir zaman bitmezdi,nasıl bir kere sevip sonra sevilmezdi,seven gitmezdi hiç bir zaman ... Bunu söyleyen sendin ve çekip gitmek isteyende sen... Kendi kendini ele verdin söylediklerinle!

Son defa,

Ama son defa,
Elveda diye,diye
İçimden kal demeni
Bekledim...

Sensiz hiç birşeyin anlamı yoktu!Sensiz yaşamamın anlamı yoktu!Senden kopmak hayattan kopmaktı,herşeyim sendin,herşeyim sana baglıydı!Ve bunu bile bile koparmaya devam ediyorsun kendinden,Ya da sen çoktan attın beni içinden de ben atamıyorum seni...

Yine de içimde bir umut var ve elveda derken sana son defa sonsuza kadar benimle kal demeni bekliyorum

alinti

Cevap: Sensiz hiç birşeyin anlamı yoktu

Sensiz hiç birşeyin anlamı yoktu!Sensiz yaşamamın anlamı yoktu!Senden kopmak hayattan kopmaktı,herşeyim sendin,herşeyim sana baglıydı!Ve bunu bile bile koparmaya devam ediyorsun kendinden,Ya da sen çoktan attın beni içinden de ben atamıyorum seni...

paylaşımın için tşkler güzel yazı....

Cevap: Sensiz hiç birşeyin anlamı yoktu

Yine de içimde bir umut var ve elveda derken sana son defa sonsuza kadar benimle kal demeni bekliyorum

Geri