Sertleşmeye doğal çözüm

M

Mahinurzxzxx

Forum Okuru
Sertleşmeye doğal çözüm
Sertleşmeye doğal çözüm Prof Dr. ibrahim Saraçoğlu

Merhaba

İyi ki böyle bir site var her türlü soruyu sorabilir yoruz Hatta fikrimiz e-mail adresimize bile vermiyoruz bu bizim için çok iyi oluyor çünkü ben size şu anda soracağım soruyu ismimi ve mail adresini vermiş olsam asla soramazdım.
Benim eşim de sertleşme sorunu var son 6 aydır durum böyle. kendisi de birazcık sıkılıyor bu durumdan ama çok da belli etmiyor Bu da bizim cinsel hayatımıza bir şekilde yansıyor. Ben doktora gitmeyi önerdim ama o geçer dedi Stresten falan dedi. Şimdi size sormak istediğim şey şu sertleşme sorununa çözüm sağlayacak bitkisel bir çözümünüz var mı. İbrahim Saraçoğlu hocanın bu konuda bitkisel bir önerisi var mı biliyor musunuz

Merhaba

web sitemizi onun için öyle yaptık diyebilirim insanlar rahatlıkla sorularını problemlerini paylaşsınlar çözüm arayışlarına burada paylaşırlarsa insanlarda birbirlerine faydalı olmuş olurlar Biz de insanlara bir şekilde faydamız dokunur diye düşünüyoruz.

Şimdi gelelim sertleşme sorununa İbrahim Saraçoğlu hocanın bu konuda çok güzel bir bitkisel kürü var çok basit herkesin yapabileceği size onu tarif edeceğim . Ama tarife gerçekten birebir uyarak yapın. Çünkü ben yaptım oldu tarzında yapmayın onu ona katıp bunu buna katıp bu bitkisel kürü yapmayın olmaz çünkü İbrahim Saraçoğlu hocamız da aynı bu şekilde üstünü çizerek bunu bu şekilde yapın yoksa olmaz diye uyarıda bulunuyor.

Şimdi bitkisel kürün tarifine geçiyorum.

150 gram Kereviz

16-17 sap taze küçük yapraklı maydanoz

2 bardak su

Yapılışı da şu şekilde oluyor. kerevizleri 2 bardak su içerisinde koyuyorsunuz ve kayn atıyorsunuz kaynatmanın 7 dakikasında maydanozları saplarıyla birlikte kerevizin içerisine atıyorsunuz 5 dakika daha kaynatıyorsun ne eksik ne fazla olsun bu sureler.

Sonra bu suyu her gün bir bardak bir ay boyunca eşine içiriyorsun .Bir şeyciği kalmaz :)

Geri