"Sevdim" diyen hep bir yanımı aLdı benden..

Angel_tears

Yeni Üye
Üye
"Sevdim" diyen hep bir yanımı aLdı benden..
Sevdim diyen hep bir yanımı aldı benden.Sevdim dedi ruhumu aldı.sevdim dedi beni aldı sevdim.sevdim dedi gecelerimi,hecelerimi,düşüncelerimi aldı.Ben mevsimler boyu büyüyen emekler verdim karşımdakine,değerler verdim onlar benden beni aldı..sevdim dedi inandırdı zarar vermeyeceğine.Sevdim dedi inandım üzülmeyeceğime.. Ben sevdim deyince değer veriyordum,arıyordum,soruyordum,bekliyordum..Sevdi m demek kolay değildi ki anlasın bilsin istiyordum sevdim derken gülsün,
düşünsün,değerli olduğunu anlasın istiyordum.Sevdim diyordum gösteriyordum…

Öğrendim.. Acıların hep sevdim diyenlerden geldiğini.Değer verdiklerimizin bir kelimeyle bizi sildiklerini..Kimsesizliğin koyu demli çayından içtiğimizi,beklerken öğrendim.. Öğrendim kimseyi benden daha önemli görmemem gerektiğini,geçte olsa öğrendim.Şimdi gözümde yaşlar büyütüp gönlümde aflar büyütüp uğurluyorum hepsini.. Mezarları çoğalıyor içime gömülenlerin.Okşuyorum yine de her taşını sevecenlikle.Giden gitti deyip lanetlemiyorum.Bana bıraktıkları kederden dolayı hiçbirisini
Ağladım Değmezdi belki ama verdiğim emekler beklemeler,sevgiler tutamadı gözlerimi..Ağlattı beni..Elimdeki telefondan silemedim.Sildim desem de ismini…

Gönlümdeki yerini boşaltamadım,aldığım darbelere rağmen.Ağladım değmediğini bilsem de tutamadım kendimi ağladım…
En acısı Değersizliğimi hissettirenleri yine de umursadım.Yine de üzüldüm onların acı çektiğini duyunca..Yine de uzandım ellerine dertleri olunca.Yine de kıyamadım,yaralarımı kanatanlara.Okşadım kederlerini,okşadım değersizliğimle yüreklerini..
En acısı mezarlarına güller bıraktım, sevdim deyip de gidenlerin…

Şimdi inanmak gelmiyor içimden..
Kim sevdim dese,susuyor gözlerim,yüreğim en sevmiş olana bile tereddütler ekiyorum yüreğimden..Şimdi inanmak gelmiyor içimden.Masum iki bakış görsem birbirini seven şu gidecek diyorum,şimdi karşıma çıkıp haykırırsa bir yürek seviyorum
seni diye,dönüp bakmıyorum.Hayır kim sevebilir ki benim kadar sizi.Ben sevdim diyorum sen oluyorum kendimi sana katarak.Sen sevdim diyorsun bende el olarak..

Şimdi inanmıyorum.. Sevdim diyenden geliyor acılar, sancılar, umutsuz yarınlar…

Şimdi Diyorum ki sevdim diyen yıkıyorsa beni bu kadar sevmedim diyen ne yapar..Enkazımı topladım bugün.Yaralı yüreğimi sarmaladım.
Sevdim demişti canımın içi az önce uğurladım...
Sevgili yolun açık olsun
Belki bir gün sende yorulursun

Geri