Sevenler için En Güzel Etkileyici Sözler

M

Misafir

Forum Okuru
Sevenler için En Güzel Etkileyici Sözler
En Etkileyici Sözler,
En Güzel Etkileyici Sözler,

Merhaba Sevgili Melek'ler bu yaz?m?zda a??k arkada?lar?m?z için, birbirinden güzel a?k sözleri sunuyor ve sevdi?ini etkilemek isteyenleri bu yaz?m?zda ki en güzel etkileyici sözler ile ba?ba?a b?rak?yoruz.

resimli_anlamli_sozler%20(11)-12.jpg

Hayata Bir Ad?m daha yakla?t?m Seninle, Tutnca Ellerini hayata Ba?lan?r?m Sevgilim, Sen hayat? Bana ö?rettin Kalbime Sevmeyi gösterdin.

Deli Rüzgar?ms?n benim Seninle hayat Buluyor Durgun kalbim, Bir Esiyorsun içimde F?rt?nalar? Kopar?yorsun Bir Duruyorsun Sadece Gözlerinle Kalbime Kendini Anlat?yorsun Sevgilim.

Bir Günün Daha Sabah?nda Güne?i izlemek için Ç?kt?m yola, Att???m her Ad?mda ismin yaz?yor Yollarda Güne? Asl?nda Sensin Seni izlemek için ç?k?yorum bast???n Yollara Anlat?yorum Seni Ve Kalbimi bebe?im.

Belki Bit Hata Yapt?m öLümüm Sen Olucaks?n belkide Bir hayat Kurtard?m içimde, Sadece Senin için ya?ar?m, Neyse gülüm Ölsemde ya?asamda Sebebi Sen Olucaks?n.

Bu Can? Sana Adad?m Sevgilim ister öldür ister güldür Sadece Senin bebe?im ben Eline dü?mü?üm Mutluyum halimi Seviyorum Halimden ötürü Seni Seviyorum içimde ya??yorum Seni Sevgilim benim Ad?m Deli.

Nereye Gitsem Ad?n? Duyar gibiyim bebegim Nereye Baksa Gözlerim Sanki Seni görüyorum Sevgilim Ya Ben Hastay?m yada Sana A????m Sevgilim.

Ne Yaz?lar? Nede yaz?lanlar? Umursamaz hayat?m Sadece Sözlerine bakar hayat?m ya Delice Severim yada Yüzüne bakmadan çeker Giderim Seviyorum Seni bebe?im.

A?k?n Roman?n? Yazmak isterim Seninle herkez Görsün Bilsin A?k?m?z?, A??r Romanlar örnek Als?n Bizi A?k?m?zla Ders verelim izlesinler bizi.

Unutulcak Bir heves De?ilsin Sen bebe?im, Sen Unutulmayacak kadar Mükemmel Haf?zalar?n Silemeyece?i kadar Kal?c?s?n Hem benim hayat?mda Hemde hayat? ya?ayanlar?n hayat?nda Sevgilim Sen hayats?n Benim için.

Sevmekte Güzel Sevilmekte Güzel, Sadece Ayr?l?klar Koyar insana Bu hayatta, Bana Koyaca?? Zaman belli öLdü?ümde Sensizlik koyar Bu A???a Sevgilim Ölümüne benimsin.

içimde bir ç??l?ks?n sevgilim, içimde ya?at?yorum seni sen hayk?rd?kça sevdan? ben daha huzurlu ve güzel bak?yorum hayata bebe?im..

Gözlerin Gözlerime Deydi?inde Kalbim Durmaz Ve durdurulamaz, Ellerin Ellerime Dokununca Ate?im Ç?kar Vurur S?cakl???n bedenime i?ler usulca içime bebe?im.

Kur?un De?se Kalbime Ac?tmaz Ayr?l???n yerini Almaz Bilirim Sevgilim, Ayr?l?klarla geçti hayat?m Seni Bulmu?ken Kaybetmek ?stemem bebe?im Seviyorum Seni Sevgilim.

Ne Ayr?l?klar gördük Birlikte Bebe?im ne öLümLere imza Att? Sözlerimiz, Ne A?klar Ya?ad?k Sevgilim herkezin parmakla Gösterdi?i Bir çiftiz Biz bebe?im.

Art?k Mant???m? Zorlamak istemiyorum Art?k Kalbimle Ya?amak istiyorum hayat?, Bütün Dü?üncelerimi Bir yana At?yorum ve kalbimin Sesini Dinleyerek Seni ya??yorum Sevgilim.

Hayata Durmaz Zamanla Yar???r Ezer bizi, Kalplerimizde Durmaz hayata Zamana Kar?? Atarak Gösterir Birbirimize Olan Sevgiyi...

içimde Bir Müzi?in na?mesi Gibisin bebe?im, Seni Dinledikçe An?lar?m?z geliyor Akl?ma Gözlerindeki ???k Ayd?nlat?yor Gecelerimi bebe?im Seviyorum Seni.

Gelir Akl?ma Mazideki gunlerimiz A?lar?m Sessizce Sevgilim, özlemi?im Seni Durmaz Gözlerim Durmaz kalbim Hem kalbim A?lar Hemde Gözlerim bebe?im..

Gözlerin Kalbime Vurur Sözlerin hayat?ma Bir Yaz? Olur Sevgilim Asl?nda Sen benim kalbimin De?il hayat?m?n gerçe?isin Bebe?im..

A????m Sana Hayat Durur Sen yoksan yan?mda A????m Sana Hayat Ba?l?yor Asl?nda Her Ad?n? And???mda Senin yan?mda Olmad???n? Anlasamda Hayat? Seninle özlüyorum bebe?im.

Geri