Sevgi Bumudur???

kördügüm

Tatlı ve Çalışkan Melek
Üye
Sevgi Bumudur???
Evet size bugün bir hikâye anlatacağım,yok yere yıkılan bir sevginin hikayesi bu çok sevilen bir erkek düşünün öyle çok seviliyor ki en sonunda bu sevgi onu bunaltıyor sanırım ve kadının hiç beklemediği bir son geliyor başına.
AYRILIK...
Evet çok acı çekiyor kadın içi parçalanıyor,canı çok yanıyor hemde şimdiye kadar yanmadığı kadar çok...
Çünkü sevdiği ona sana olan sevgim kalbimden çıktı diyip başını gösteriyor burdasın artık. Seni çok sevdim ama olmaz beni affet hiç bir şey yapamam böyle olmaz seni kandıramam,yalan söyleyemem diyor ve ekliyor yerini büyük bir saygı aldı...
Kadın önceleri ona yalvarıyor sadece arkadaşı olmasını istiyor çünkü sevgisi o kadar büyük ki bu bile yeter diye düşüyor başka bir şey istemem diyor.Önceleri elini tuttuğu yüzüne bakmaya doyamadığı,hayatında hiç kimseye boyun eğmediği kadar boyun eğdiği. Üzülmesin diye her dediğini kabul edip yerine getirdiği erkek o sevdiği,çok sevdiği hemde canı,hayatı ve asla ona kıyamıyor çünkü üzülmesini asla istemiyor. O çok ama çok kıymetlidir onun için sevdiğidir gözünün bebeği her şeyidir...
Daha nasıl denir nasıl söylenir yada nasıl tarif edilir,tarifi yokki. AŞK bu SEVDA işte...
Ama ne yazık ki sevdiği artık ona bir yabancı olmuştur. Kadın acısını içine gömüp bir mecnun gibi sabahlara kadar sokaklarda dolaşıyor ağlıyor,haykırıyor,isyan ediyor sonunda'da bunun bir anlamı olmalı diye düşünüyor kendisini kabahatli buluyor onu sevgisiyle boğduğu için ve kahrediyor. Yanlış olan bu diyor evet bu böyle bir sevgi işte.Kimbilir bu sevgi belki de onlara bir şeyler kazandırmıştır bilinmez.Ve insanlara ibret olsun bir ders olsun bu tek kişinin acı çektiği kadının kendisini içi acı dolu bir çukurda saydığı ve artık olmayan sevgilisi için gözyaşı döktüğü...
Ama zamanla tedavisi olacak olmak zorunda...
Evet ama en güzel tarafı da kısacık aşka sığdırılan bir çok güzellik o kadar anlamlı şeyler yaşıyor ki kadın. İşte diyor bu benim son durağım sevdiğim diyor. Mutluluktan ayakları yerden kesiliyor bastığı yeri görmüyor etrafındakiler ona sen ne kadar güzelleştin son günlerde çok değiştin,çok büyük farklılıklar var diyince gülümseyerek...
__Evet çünkü aşığım hemde sırılsıklam diyor mahçup ama mutlu sevdiğini her fırsatta haykırıyor utanmadan,hiç sıkılmadan o benim SEVDİĞİM CANIM ÖMRÜM CENNETİM... EVET CENNETİM O BENİM...
Sonra bir pazar günü telefonu çalıyor kadının büyük bir sevinçle açıyor çünkü telefonun ucunda sevdiği var,sevdiği arıyor.Ama duydukları karşısında susup kalıyor ne desin söylenecek her şey söyleniyor o an...
Önceleri ondan nefret etmeyi düşünüyor ama olmuyor ki,bunu başaramıyor.Çünkü aşık alabildiğine seviyor deli gibi çılgın gibi ve alabildiğinede mutlu...
Ayrılık haberini ilk aldığı zaman bile içindeki ses ona o seni üzdü sende onu üz ondan intikam al demiyor,demezki nasıl desin olmazki nasıl olsun o zaman sevgi olurmu,aşk olurmu?Hayır diyor bittiyse bitti!..Ben onunla çok güzel bir aşk yaşadım bunun için bile minnetar olmalıyım her kula nasip olmayacak bir sevgiyi yaşattı bana şu kısacık zamana kocaman sevgiyi taşıdak biz. Bu bile bana olan sevgisinin kanıtı çünkü beni kandırabilirdi bu sevgiyi uzatıp sevmesede sever görünür yalan söyleyebilirdi diye düşünüyor...
Evet işte gerçek sevgi bu diyor kısa bile olsa...

NOT:Bir akşam üstü biraraya geliyorlar ve sevdiği bilmiyorum belkide arkadaş olabiliriz diyor biraz zaman sadece biraz zaman...
Ve işte diyor kadın günlerdir beklediğim mucize bu,bu bile yeter bana diyor içinden. Bundan sonra senin çok iyi bir arkadaşın olacağım söz veriyorum çünkü bana yaşattığın o güzel anlar için sana minnettarım,çünkü tertemiz aşkın için beni sevdiğin için kısa da olsa yaşadığım her şey için...
TÜKENMEYENLER için...MİNNETTARIM SANA...

Ce: Sevgi Bumudur???

Evet çünkü aşığım hemde sırılsıklam diyor mahçup ama mutlu sevdiğini her fırsatta haykırıyor utanmadan,hiç sıkılmadan o benim SEVDİĞİM CANIM ÖMRÜM CENNETİM... EVET CENNETİM O BENİM...

paylaşımın için sağol bitanem:)

Geri