Sevgililer günü bitti... Söyleyin bakalım sevgiliniz size ne aldı melekler :)

canım kocişime en sevdiği yemeği yaptım ben o da bana tek taş yüzük aldı sevgililer gününde değildi ama o güne saydık artıkın :D:D

İstediğim özelliklere sahip bir bilgisayar aldı :A:A Şuanda o bilgisayarla birlikte aşkla coşuyorum valla :D:D Dünyanın en karizma, en yakışıklı erkeğine birde burdan tşk ederim :D:D :A

Ben kocişime zippo aldım üzerinde ikimizin resmi ve de ismi olan, Burberry Parfüm aldım onları bir güzel paketledim:), içine de en sevdiği çikolataları koydum.
Almanyadayken ona hep öyle paket gönderirdim:)) O günleri hatırlasın diye bu kez böyle birşey yaptım.
O da bana canım benim yaa gül almış birde inci kolye, küpe. Kolyenin incisi de deniz kabuğunun içindeydi.
O na en sevdiği yemekleri yaptım. Sevgliler günümüz çok güzel geçti.

Ben kocişime zippo aldım üzerinde ikimizin resmi ve de ismi olan, Burberry Parfüm aldım onları bir güzel paketledim:), içine de en sevdiği çikolataları koydum.
Almanyadayken ona hep öyle paket gönderirdim:)) O günleri hatırlasın diye bu kez böyle birşey yaptım.
O da bana canım benim yaa gül almış birde inci kolye, küpe. Kolyenin incisi de deniz kabuğunun içindeydi.
O na en sevdiği yemekleri yaptım. Sevgliler günümüz çok güzel geçti.

Ayy ne kdr güzel kıskandım valla ne yalan söyliyim :) Allah herkese sevdiğiyle böyle güzel günler geçirmeyi nasip etsin

Geri