Sevgilime Aşk mesajları 2012

M

Misafir

Forum Okuru
2012 Sevgiliye Aşk Sözleri

"Sevgilime en güzel aşk sözleri mesajları arıyorum" diyenler, işte sizler için sevgiliye söylenecek en güzel aşk dolu mesajlar ve sözler. Buyrun Melek'ler;

ask_6-279.jpg

Geceye inat gün ağarmakta, ağaca inat dal çoğalmakta, ölüme inat insanlar çoğalmakta, bense sana inat seni sevmekteyim, inat bu ya hepte seveceğim...

Hani gözler vardır ya sözleri anlatır, hani sözler vardır ya gözleri ağlatır, hani anılar vardır ya değeri geç anlaşılır; bir de aşk vardır ya seni anlatır...

Bir demet gül vermek isterim sana. Güllerden güzelsin aslinda. Gülü bir gün, seni sonsuza dek seviyorum.

Bazi asklar okyanus gibidir görmesen de sonunun bir yerlerde bittigini bilirsin, okyanuslar bile kiskanir sana olan sevgimi. Görmesem de sonunu biliyorum, sonsuza kadar bitmeyecek... Seni seviyorum!

Eğer Bir Gün Adını Anarken kısılırsa Sesim Hasretinden, Kapanırsa Gözlerim Aşkından, Durursa Kalbim Bilki Ben Yanlız Seni SEVDİM ...

Aşk dudaktan çıkan bir kelime değil gözlerden akan yaştır. Maksat bir sevgili uğruna ölmek değil uğrunda ölünecek bir sevgili bulmaktır.

Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden; geri dönmek isteyipte dönemeyince, çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilecek harika bir rüyasın sen...!

Uzaklık küçük sevgileri öldürür, büyükleri ise yüceltir. Tıpkı rüzgârın mumu söndürüp ateşi alevlendirdiği gibi...

Gelip geçicidir dediler, çocuksun unutursun dediler, boşuna üzme kendini kimleri seveceksin dediler ama yanıldılar. Benim ilk ve tek aşkım sendin ve öyle kalacaksın!

Kül olmuş ateş yanarmı? Buz tutmuş su akarmı? Bu gözler seni sevdi başkasına bakar mı?

Yaşamın kaynağı sevgi ise eğer, sevgi bir tutku. Amaç birşeyleri paylaşmaksa, paylaşmak dostluk. dostluk hatırlamaksa eğer, hep aklımdasın!!!

Sen gözlerimde bir damla yaş olsaydın seni kaybetmemek için ömür boyu ağlamazdım!!!

İnsanlar kırmızı güllerin peşinde koşarken ayakları altında ezilen papatyaların farkına bile varmazlar...

İnsanlar hep birilerinin peşinden koşarlar, ama dönüpte kendi peşlerinden koşanlara hiç bakmazlar.

Aşk gülü dikeniyle avuçlamaya benzer, ellerin kan içinde kalır ama, dikenlerin hesabını gülden soramazsın...

Buzdan evimiz, şekerden sevgimiz, tuzdan hayallerimiz vardı. Bir gün ne oldu biliyor musun? Yağmur yağdı!

Bir delinin seni öpmesine izin ver ,ama bir öpücügün seni delirtmesine izin verme

Sensiz saadet neymiş tatmadım, bilemem ki..Alnımın yazısıydın ne yapsam silemem ki! Seni, uzaktan sevmek aşkların en güzeli. Alıştım hasretine gel desen gelemem ki...

Bu akşam ölürüm beni kimse tutamaz sen bile tutamazsın, yıldızlar hiç tutamaz, bir uçurum gibi düşerim gözlerinden gözlerin beni tutamaz, düşlerinde büyürüm büyürüm, kabus olur olur, ölürüm.. Bir şiir yazarım bir türkü söylerim, bir sen olurum bir ben ölürüm, bu akşam ölürüm sırf senin için!...

Seni Aldatacak Kadar Adi İse Yüreğim Yüreğimi Parçalayacak Kadar Asildir Ellerim!

Ay ışığı göz süzüyor nazlı gecede, aşıklar sarhoş iken o mehtaplı sahilde, gönlümün bahçesinde senden uzak bir yerde, hasret sarmaşığı yeşeriyor git gide...

Aşk bir bedende iki ruh,dostluk iki bendende bir ruhtur,bana unutmayı ve unutulmanın acısını öğrettiler ama seni bana unutturmayı asla öğretemediler.

Geri