Sevgiliniz veya Esiniz ya ben ya Sigara deseydi???

kördügüm

Tatlı ve Çalışkan Melek
Üye

Ce: Sevgiliniz veya Esiniz ya ben ya Sigara deseydi???

bn sigara kulanmıyorum ama kulandığımı farz saysak bana böle bi seçenk sunulmasını şahsen istemm ne yani sigaramı bnmi sigara desem çekecek gidecemi sewgi sigarya bağlı bi unsurmu

Ben sigara kullanıyorum ve eşim kullanmıyor. Bana böyle birşey söyleyeceğini sanmıyorum, sigarayı bırakmanın başkalarının değil kendi iradem ve inisiyatifimle olması gerektiğinin bilincinde.

Bende eşimde sigara kullanıyoruz (ben daha fazla) önceleri çok içiyorum diye kızıyordu zayıfsın hasta olacaksın derdi hep ama baktıki o içme dedikçe ben daha fazla içiyorum artık karışmıyor...

Ya ben ya sigara demesi için sigaranın bilindik zararlarından farklı olarak sağlımı ciddi şekilde tehdit etmesi lazım sanırım o zamanda kendiliğimden bırakırdım demek oluyorki kocişin bu konuda pek etkisi olmazdı...

benim sevgilim olacak insan böyle birşey dese gülerdim kendini sigarayla kıyaslıyor diye :D:D haa benim sağlığım için baskı yapsa beni kırma felan dese hadi neyse tabi ki sevgilimi dinlerim sonuçta beni düşündüğü için ama yinede emin değilim çünkü sevgilim yokkkk :D:D

sevgılının ve ya eşın böyle bır seçim sunucağına inanmıyorum çünkü o zaman onun aklından şüphe ederim...sigara ve ben sadece komık :D

Geri