Sevgilinize giden yol_(harika bir test)

hepsi doğru çıktı çok güzel ... :) emeğine sağlık canım teşekkürler

işte benim Cevaplarım :ehi:
1. Eğer uzun yolu tercih ediyorsanız kolay kolay aşık olmuyorsunuz ve uzun zaman geçmesi gerekiyor.2.Kırmızı güllerin sayısı ilişkiye ne kadar kendinizden verdiğinizi ve beyaz güllerin sayısı karşılığında ne kadar beklediğinizi gösterir. ben 10 tane kırmızı 10 tane beyaz demiştim ..demekki herşey karşılıklı ,o ne kadar severse ben de o kadarmış hahaha

3.. Eğer kendiniz gidip almış iseniz, o zaman biraz daha direk bir insansınız ve sorunları hemen çözmeyi tercih ediyorsunuz.
4. Yatağın üzerine bırakmak, onu görmeyi çok istediğinizin göstergesi
5.Eğer onu uyurken buluyorsanız, sevgilinizi olduğu gibi seviyorsunuz.
6-Eğer uzun yolu seçmişseniz bir ilişkide aşkınızın daha uzun süre devam edeceğini gösteriyor

ama çok doğru çıktı valla aynı ben :ehi:
bunun daha bir değişiğini bana bir arkadaşım yapmıştı ..onunki daha karmaşıktı ..hatta eşime ve bana yaptı ,cevapları karşılaştırmıştık ,o kendi testinin psikologların yaptığı testlerden olduğunu söylemişti ,ona psikolog bir arkadaşı yapmış ...
doğruluk payı olabilir bence çünkü yapılan seçimlerden o insanın hayata bakış açısını çıkarmak mümkn ..

tam da beklediğim gibi cıktıııı şulem % 100 yanii tşklerrr çok begendim testi mis gibiii aşkk kokuyorduuu walla :))

Geri