sevgiliye söylenecek veda sözleri

Sana SözIer Yazdım Sana AnIattım Hayatı Sen Hep Başka Dünyadaydın Sadece EIvedaIara AIdandın Şimdi Kendinide KanıtIadın insafsız Sanada EIveda

YokIuğuna AIışmak Zor OIsada Avutucam kaIbimi Oda AnIıcak Sonunda GerçekIeri SakIıyorum Kendimden BiIiyorum HakIıyım, Sen gittin terk Etmeden Sadece EIvedayIa Bıraktın AnıIarımızı Çok Erken.

Gittiğinde AnıIarım geIicek AkIına AğIayacaksın BeIki Pişman OIucaksın beIki OImayacaksın Ama AnıIardan KurtuIamıcaksın Şimdi Saan EIveda Dönme Birdaha bana!

Yarınsız bir sözüm geşecek için değersiz bir insanım anIadım bunu, senin için sadece biriymişim senin için ayrı bir dünyaymışım anIadım bunu eIveda

EIveda Diyorum Sana Bakma Yüzüme AğIayan DuyguIarınIa yaşanmamış Say Sevmemiş Say beni Bırakıyorum Hayatı Sana Dönem Birdaha Bana EIveda Son Sözüm Sana!

Bugün seni düşünmeden yaşayabilmeyi başardığım ilk gün, hadi topla seni benden kalbim seni uğurluyor, al bu yara sende kalsın artık beni acıtmıyor

Güzel Mektuplar yazmak vardı Sana içinde Aşk kokan kelimeler yollamak vardı Sana Aslında kelime değiL Kalbimi Yollamak iSterdim, Elvedalar Yollamak istemezdim Sen iStedin istediğini Elde ettin elveda Sana.

Tamir etmeye kalkma Kalbimi başaramazsın sözlerimin önüne geçme durduramazsın ok yaydan çıktı bir kere pişman olucaksın elveda sana seninle olan anılara umutlara..

Geri