Seyahat izin belgesi nasıl alınır bilenler bakabilir mi?

• Konbuyu başlatan Yildirayhakan
  • Başlangıç tarihi
Y

Yildirayhakan

Forum Okuru
Seyahat izin belgesi nasıl alınır bilenler bakabilir mi?

Seyahat izin belgesi melek kadınlar kulübü seyahat izin belgesi nasıl alınır forum'da.​

Arkadaşlar ayın 30unda uçak ile seyahat etmem gerekiyor. Acaba nasıl seyahat izin belgesi alabilirim? Seyahat izin belgesi alırken neler gerekiyor? Uçakla seyahat eden var mı yakın zamanda nasıl aldınız seyahat izin belgenizi yorumları bekliyorum? Otobüsle yolculuk yaparken de isteniyor mu seyahat izin belgesi bu arada? Ben iki aşımı yaptırdım kolayca alabilir miyim?

Merhabalar
Koruna sebebiyle alınan tedbirler kapsamında şehirlerarası hem otobüs seyahati hem uçak seyahati için seyahat izin belgesi alınması gerekiyor. Peki bu belgeyi kimler alabilir kimler seyahat izin belgesi ile seyahat edebilirler? Otobüsle şehirler arası seyahat etmek isteyenler için terminale geldiğinizde seyahate uygunluğunuzu HES kodu uygulamasından görebilmeniz mümkün. Hayatevesığar uygulamasından hes kodu ayarlarından aşı durumu test veya hastalık durumu görüntülenmektedir. Eğer özel aracınızla seyahat etmeyeceksiniz diğer toplu taşıma araçlarından tren uçak otobüsü tercih edecekseniz aşısız veya hastalığı geçirmemiş kişiler negatif sonuçlu PCR testi vermeleri gerekir aşı olduysanız eğer seyahat etmeniz de bir problem olmayacaktır. PCR testi vermek için 48 saat önce testi yaptırıp negatif sonucu almanız gerekir hastalığı geçirmedi iseniz aşılı değilsiniz ve PCR testiniz yoksa seyahatinizi izin verilmeyecektir. Bir önceki yazımızda hex kodu nasıl alınır bunu size anlattık dilerseniz aşağıdaki linkten bu yazıya ulaşabilirsiniz. "Hes kodu nasıl alınır yardımcı olursanız sevinirim".

Geri