Siemens çamaşır makinem var deterjan gözü nasıl çıkarabilirim?

• Konbuyu başlatan Hamideelmas
  • Başlangıç tarihi
H

Hamideelmas

Forum Okuru
Siemens çamaşır makinem var deterjan gözü nasıl çıkarabilirim?

Siemens çamaşır makinesi deterjan gözü nasıl çıkarılır melek kadınlar kulübü forum'da.​

Kızlar yeni bir çamaşır makinesi aldım markası sevmez ama deterjan gözü nasıl çıkarılır bilemiyorum temizlemem gerekiyor Siemens çamaşır makinesi deterjan gözü nasıl çıkarılır bilenler var mı? Bir de bunun deterjan gözü nasıl temizleyebilirim hep deterjan kalıntıları kalmış tekrar geri takılması da kolay mıdır ayrıca?

Merhabalar
Çamaşır makinesi olarak beyaz eşyada öncü markalardan biri Siemens. Siemens bulaşık makinesinden memnun olan çok arkadaşım var. Ben de bosh kullanıyorum memnunum diyebilirim. Hemen hemen aynı gördüm Siemens ile bosh kullanım özelliklerini. Siemens çamaşır makinelerini kullanırken daha doğrusu tüm çamaşır makineleri için geçerli bu mutlaka 6 ayda bir yılda bir temizliklerini yapın. Deterjan gözü de çok kirlenen kısımlardan biri özellikle temizlik yapmadığımız zaman kötü kokuya da sebep olabiliyor. Siemens çamaşır makinesi deterjan gözü çıkarılırken kesinlikle zorlamayın. Siemens çamaşır makinesi deterjan gözü nasıl çıkarılır konusuna gelecek olursak. En ortada bulunan renkli kısımı parmağınızla biraz bastırıp cekmecesini cekiniz. Bu şekilde zorlanmadan kolaylıkla çıkacaktır. Genelde yapılan yanlıştır bilinmediği için aslında bu. Ortada yer alan kısma biraz bastırıp sürgüyü çektiğinizde kolayca çıkarıp temizleyebilirsiniz.

Arkadaşlar çamaşır makinesi alacak olanlara güzel bir tavsiye yazısı. "Çamaşır makinesi alırken" konulu yazımızı hemen aşağıdaki linkte inceleyebilirsiniz arkadaşlar.

Geri