ŞIK BAYRAM SOFRALARI

THESECRET

"Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"
ŞIK BAYRAM SOFRALARI
bayram sofrası nasıl olmalı,bayramda sofra düzeni nasıl olmalı,bayrama özel masa dizaynı,son model bayram sofraları,2015 kurban bayramı sofraları,2015 kurban bayramına özel masa düzeni,2015 kurban bayramına özel masa dizaynı hakkında bilgiler

Bayramlarımız
da her zamankinden daha da özel şekilde hazırlanmalıyız,taklitçilerimiz arkamızdan yetişen çocuklarımız,bizler ne yaparsak gördükleriyle aynı adetleri yaşatmaya çalışacaklardır. Bayram dokusunu yaşatabilmek için klasikten şaşmamak gerekiyor. Yemeklerinizi de onların dokusunu bozmadan, yeni lezzetler ekleyerek sunabiliriz. Mesela; mercimek çorbasına portakal ekleyebilir, çikolatalı sıcak keke tahin katarak farklı bir şekilde sunabiliriz.
Bunun yanısıra masa sunumumuz hepsinden önemli olacaktır,şık masa örtüleri üzerinde ,en güzel yemek takımlarımız ve çatal bıçak setlerimizi çıkarmanın zamanı diye düşünüyorum.
Bayramlarda bizi heyecanlandıran şeylerden biride özenle hazırlanmış Bayram sofraları olduğu için herşey çok düzenli ve özenli olmalı.Bugün sizler için birkaç sofra düzeni paylaşmak istedim.Herkeze şimdiden hayırlı ve güzel bir bayram diliyorum sevgili melekler..

4-vintagerosegarden.jpg
6.jpg
7.jpg

9.jpg

10.jpg

12.jpg

Geri