Şiker Doğum Günün Kutlu Olsun

Doğum Günün Kutlu Olsun !

Ömr-ü hayatının geri kalan yıllarında ve zamanlarında, Yaradan, gönlünden geçen herşeyin hayırlısı ve güzelini versin sana. Sen, bir meleğin kanatları kadar hafif, küçük çocuk gibi masum, Annen gibi güzel ol :)
İyiki Doğdun, Bak ne güzel Melek Oldun :D

Doğum günün kutlu, ömrün sağlıklı, bahtın güzel, hayatın mutlu olsun canım :) Nice güzel senelere, iyi ki doğdun...

Oyy benim aşkımın doğum gününümü kutlamış melişler :) Can dostum benimm doğum gününü tabiki kutladık ama birde burdan kutlayayım demi:D Doğum günün kutlu olsun aşkısııııı her zaman ana destek olduğun içinn hep yanımda olduğun için teşekkürler serçem (anladın sen onu :D )

oyy oyyy saolll tuçişiimm zuzuumm anladım ben onuu :D

Doğum Günün Kutlu Olsun !

Ömr-ü hayatının geri kalan yıllarında ve zamanlarında, Yaradan, gönlünden geçen herşeyin hayırlısı ve güzelini versin sana. Sen, bir meleğin kanatları kadar hafif, küçük çocuk gibi masum, Annen gibi güzel ol :)
İyiki Doğdun, Bak ne güzel Melek Oldun :D

sadminim çok sağolun :D biraz geç gördüm yazınızı :D aynen zaten annem gibi güzelimdirr :D

canımm şikerimm doğum günün kutlu olsun...iyiki doğdun..Nice mutlu yıllara hakanınla girersin inşallah...

Geri