Silikon meyve sebze emziği nasıl kullanılır kullananlar var mı?

E

Esinklmr

Forum Okuru
Silikon meyve sebze emziği nasıl kullanılır kullananlar var mı?

Silikon meyve sebze emziği kullananlar melek kadınlar kulübü silikon meyve sebze emziği nasıl kullanılır forum'da.​

Kızlar bebeğim 7 aylık ve artık meyve sebze taktırmaya başladım bir ara internette Instagram'da gördüm galiba silikon meyve sebze emziği kullananlar varsa nasıl işe yarıyor mu meyve ve sebze gelirken bebeğinize sormak istedim. Bebekler buna bayılır diye düşünüyorum ama benim bebeğim sever mi bilemedim bunu kullananlar var mı acaba hangi markayı önerirsiniz.

Merhabalar
Silikon meyve sebze emziği aslında çok kullanışlı bebeklerine çok hoşuna giden bir uygulama çok da cüzi bir miktara satın alabileceğiniz bir şey. Ek gıdaya geçiş sırasında bebeğinizi hem oyalayacak hem hoşuna gidecek bu silikon emziği deneyebilirsiniz. Silikon meyve sebze emziği nasıl kullanılır peki meyve parçalarını doğuruyorsunuz ve emzik kısmının içine atıyorsunuz ve kapattığınızda en dış kısmında süzgeci bulunmakta bebeğiniz kolayca kavrayıp eliyle meyvelerin ve sebzelerin suyunu çekebilir Hem aynı zamanda bunun en güzel özelliği de bebeklerin boğulma riskini en aza indiriyor aynı zamanda diş çıkardığı zamanlarda soğuk havuç elma tarzında meyvelerle diş ağrısını geçirebilir diş kaşıyıcı olarak da kullanılabilir.

Ek gıdaya geçtiyseniz aşağıdaki linki de mutlaka incelemenizi tavsiye ederim ligde "Philips sebze buhar makinesi ürünü nasıl" konumuzu inceleyebilirsiniz özellikle ek gıda döneminde de sonrasında da işinize çok yarayacak bir ürün olduğunu söylemek isterim.

Geri