Simli stor perde kullananlar nerden aldınız memnun musunuz?

• Konbuyu başlatan Fevziye cakir
  • Başlangıç tarihi
F

Fevziye cakir

Forum Okuru
Simli stor perde kullananlar nerden aldınız memnun musunuz?

Simli stor perde kullananlar melek kadınlar kulübü simli stor perde fiyatları forum'da.​

Kızlar salonum ve oturma odasının perdelerini değiştirmeye karar verdim. Şimdiye kadar hiç stor perde kullanmadım yalnız nasıl kullanımı güzel mi? Temizliği kolay mı ya da dekorasyonda nasıl görünüm sağlıyor? Simleri çok parlıyor mu? Kullananlar bilgi verirse sevinirim. Simli stor perde kullananlar yorumları bekliyorum.

Merhabalar
Stor perde kimine göre kullanımı kolay kimine göre zordur ama son zamanlarda çıkan çok fazla çeşit ve yıkanabilir özellikli olan stor perdeler oldukça işinizi kolaylaştırmaktadır. Özellikle son yılların gözdesi simli stor perdeler dekorasyonunuza da bir canlılık parlaklık katmaktadır modellere baktığında özellikle pastel seri stor perdeler çok hoşuma gitti benim her dekorasyona uyum sağlayacak renkler özellikle deterjan kullanmadan ıslak bezle bile temizliğini kolay bir şekilde yapabilirsiniz deniyor. Özellikle simli stor perdeler PVC kaplama özelliği sayesinde içine kiri hapsetmiyor yüzeysel kaldığı için ıslak bir bezle bile kolayca temizlenebilme özelliğine sahip yine simli olmaları şık bir görünümde sağlıyoruz. Ama bu perdelerin sim parlaklığı ne derece olduğunu bilmiyorum alacağınız yere danışın ya da örnekleri gözünüzle görün. İster tül perdelerin izle takım olarak kullanın ister fon perdelerinizi takım olarak kullanılan stor perde her türlü hem şık hem de kullanım kolaylığı sağlıyor hem de stor perdeler çift katmanlı olduğu için hem güneşlik hem de kalın perde niyetine de kullanılabiliyor.

images (1).jpeg

Merak eden arkadaşlar için "stor perde temizliği nasıl yapılır" tüm detayları ile aşağıdaki linkteki yazımızda.

Geri