Şişman erkeklere yakışan saç modelleri var mı önerilerinizi bekliyorum

• Konbuyu başlatan Bedirhan hstrk
  • Başlangıç tarihi
B

Bedirhan hstrk

Forum Okuru
Şişman erkeklere yakışan saç modelleri var mı önerilerinizi bekliyorum

Şişman erkeklere yakışan saç modelleri melek kadınlar kulübü şişman erkeklere saç modelleri forum'da.​

Dostlar selam ben biraz kilolu bir beyim. Yaşım 35 saç modeli arıyorum kendime uygun. Saçlarım dalgalı ve çok uzun saç yapsam bir model bilemiyorum. Şişman erkeklere yakışan saç modelleri nelerdir? Örnekler var mı? Ustlerde birakiyorlar altları çok sıfıra yakın vuruyorlar o yakışır mı o tür modeller bana yaşıma da uyar mı acaba. Spor giyinmeyi de seven biriyim.

Merhabalar
Ne güzel valla vücudunuzla barışık bir insansınız demek ki. Bunu vücudunuza uygun saç modeli arayışından anlıyorum:) Kilolu erkekler de kendine bakabilir bakımlı olabilir bakamaz mi yani dimi? Şişman erkeklere yakışan saç modelleri bana kalırsa uzun da belki yüz tipinize göre gidebilir ama bana kalırsa üst kısımları fazla olan aşağı kısımları gittikçe azalan modeller tercih edebilirsiniz. Uzun saç modeli olurda sürekli arkadan bağlamanız tavsiye ederim çünkü açık ve dalgalı ise saçlarınız muhakkak bağlamanız gerekir dalgalı ve açık saç sizi olduğundan daha da şişman geniş gösterecektir. Ama her tarafı aynı uzun noktada kestirmeyin bence dediğim gibi size en uygun model üst kısımlarını bol bırakacaksınız yanlardan ve arkadan daha çok saç alacaksınız bu saç tipine çok kolay şekil verebilirsiniz ve havalı görünecektir.

Bakın hemen aşağı linkte sizin için farklı saç modelleri bulunmakta "erkek saç modasında son trendler kısa saç modelleri" konulu yazımızı aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Vallahi erkeğin şişmanı yoktur zaten onlar türk kası hayatım tamamı türk kası sen iyisimi adminimizin verdiği modellere bak şişman ya da zayıf yakışacaktır :D:D

Geri