Şişman kadın Çirkin mi

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
Şişman kadın Çirkin mi
şişman kadınlar şişman kadın cok kadınlar erkekler kilolu kadınlardan hoşlanır mı erkekler kadınlardan hoşlanır mı
Bence şişman kadınlar çok şirin oluyor.Çirkinlik onlara çok uzak bir kelime.Ben şişman olmak istemem ama nedense şişman kadınları çok seviyorum.Böyle yanalrına gidip o yanaklarını ısırmak istiyorum.Bence çok güzel oluyorlar...

sisman-kadin-9067.jpg

Şişman kadın çirkin mi

“Benim için kocam, oğlumdan önce gelir” diyerek polemik yaratan Ebru Şallı, şimdi de kilolulara aklını taktı. Kilolu kadınların kendilerine “güzelim” demelerine sinir olduğunu söyleyen ve “şişman kadın güzel değildir. Hiçbir erkek şişman kadından hoşlanmaz” diyen Şallı’nın sözleri tartışma yarattı.

NURİ ALÇO: Şişman kadın seven erkekler çoğunluktadır
“Ben bütün şişman kadınların çirkin olduğuna katılmıyorum. Dikkat edin, şişman hanımların yüzleri çok güzeldir, bebek gibidirler. O kadınların kendi ayakları üzerine basmaları gerekir. Tabii şişmanlığı kimse tasvip etmez, ama illa ki erkekler zayıf sever diye de bir kural yok. Hatta şişman kadın seven erkekler çoğunluktadır.”
AKRAP NALAN: İnsan biraz ne konuştuğuna dikkat eder
“O kendi görüşü tabii, ama bu çok ağır bir söz olmuş. ınsan olmak kilo ile alakalı bir şey değil. Ayrıca insan beyni kilo ile ölçülemez. Kişi biraz konuştuğuna dikkat etmeli. Bu tür açıklamalar insanları kırmaktan başka bir işe yaramaz. Bu konuda en iyi cevabı da Türk halkı verecektir herhalde... Ben kendimi ve insanları nasıl olursa olsun seviyorum. Belki de kilolarımız nedeniyle bizler bu kadar alçakgönüllü ve sevecenizdir!”
IŞIN KARACA: Herkes zengin kocası olsun, sahilde köpek gezdirsin ister
“Hepimiz isterdik bir elimiz yağda bir elimiz balda olsun, özellikle de zengin bir kocamız olsun. Biz de her gün düzenli yiyelim, sporumuzu yapıp sahilde köpeklerimizi gezdirelim! Çağımızın en önemli hastalığı olan şişmanlıkla dalga geçmek ve kişileri yargılamak doğru değil. Bunlar çok sert sözler, talihsiz açıklamalar. Zayıf olmasının nedeni yemek yememesi, bu açıklamaları yaparken de kan şekeri düşüktü herhalde. Türkiye`nin yarısından fazlası 42 beden. Estetik mucizesi bu insan, aynaya bakarsa kendisini daha iyi görür!”

(alıntı)
Demirhan HARARLI

aslında herşeyin ortası makbul.ne çok şişman ne çok zayıf...ayrıca ben bu zamanda erkeklerin çok çok şişman kadınlara bakıcaklarını da hiç sanmıyorum kızlar...

Geri