sitem sözleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
sitem sözleri
sitem etme aşka derdin sözleri sitem etme aşka derdin şarkı sözleri
Seni Sevdim Delice, her Gece Soruyorum Kendime Ya Biterse Diye, Bitsede Sewgin Saygı DuyarIm Gönlüne, üzüLürüm Sana Böyle Sevgili Bulamazsin Bu tarihte!!!

Dostumuzu Sevdik Yılan Oldu Bize, Arkadaşımız Dedik Yan BaktI Sevgilimize, Bu Sözlerim gelsin Dost Bildiklerime, Yalanları Oynamışız Bu Alemde...

Okdara Çok Seviyorumki Seni Ne Onzur Kaldı Ne Gurur, Ey Sevgili Bu Sitemlerim Sana Gülme Bu Garip Sevdaya...

Ağlarım Dost Olduğum gecelerime, Sayende Gecelerş Buldum Kendimde, Seni Düşünüp içiyorum her Gece, Duy Sesimi Sevgili Bitsin Bu iŞkence...

YaraLı kalbim Seninle Düzelir Yine Sevgilim, a$k Denilen Duyguyu Seninle iÇerim, Bu SözlerimLe Kendimi teselli Ederim Sevgilim...

Dünya Dönüyor Yine , Sevgimiz parçalandI her parçası Bir yerde, kalbimin Atışları kesiliyor Seni görünce, Gururum Ayaklarının Altında Sevdim Seni Delice...

ya$ Dolu Gözlerim Senin Yüzünden, Çok Ağır Geldi 2 kelimen, Seni Seviyorum gerçekten, yeter Artık üzme beni Lütfennn!!!

Sana Baktıkça Görüyorum Sevgiyi, a$Ik Sanmı$tIm Seni Eyy yalancı Sevgili, OynadIn benimLe Çocuk Gibi, Sensiz kalma öLüm Gibi...

Oyun Gibi BaşlaDık, Gerçek Sevdalara Yol Aldık, 1 Sinemanın 2 Karelik Görütüsü OLmuşuz, Yalan Dolan üstüne Aşk Kurmuşuz...

hayatImIn En Soğuk Ağustos AyınI YaşattIn Bana! BırakIp Gittiğin Günden Beri Yazlarım Kış Oldu Ebedii...

Gözlerine iLk baktığımda Sevgini Elini iLk Tuttuğımda Titremeyi Seni iLk Öptüğümde Ateşi hissetim, Şimdi neden Kaçıyorsun Sevgili?

Sözlerin Şeker Gibi Geldi hayatıma Renklendi hayatIm, Sözlerin Zehir Gibi gecti Kararttı DünyamI!!!

Bu Sitemim Sana DeğiL Sevgili Seni Böyle Çaresiz Atana Hayata, Kalbini Dinle Kimi Seviyorsan Ona Git Kalbinle, Sahte Aşk Oyunlarını Bırak geride..

Git Başka Sevgili Bul Oynat Elinde, Bizim kaderimiz AldatıLmakmış Yine, Bu Sözlerin Senin Gibi Hayırsız Sevgiliye, Bırak Git Döndüğün yere...

Geri