Sivilceye çay ağacı yağı kullananlar nasıl etkileri?

• Konbuyu başlatan Biriciğim yavrum
  • Başlangıç tarihi
B

Biriciğim yavrum

Forum Okuru
Sivilceye çay ağacı yağı kullananlar nasıl etkileri?

Sivilceye çay ağacı yağı melek kadınlar kulübü sivilceye çay ağacı yağı kullananlar forum'da.​

Hanımlar kızımın cildi sivilcelerle dolu ergenlik zamanında malum ama çok fazla sivilce çıkıyor. Bunu biraz olsun engellemek için doğal çözüm var mı? Sivilceye çay ağacı yağı nasıl gelir kullanan varmı sivilceleri azaltır ya da engeller mi ben de eğer işe yararsa kızım için almak istiyorum bu yağı.

Merhabalar
Çaycı aslında yağlı ciltler için kullanılan bir yağdır sivilceleri azaltmaya yağlı cildin oluşturduğu akneleri önlemeye yardımcı olur. Sivilceye çay ağacı yağı mantıklı bir seçim dilerseniz sivilceleri önlemek için şu şekilde kullanabilirsiniz 2 çay kaşığı doğal bal ve 5 damla çay ağacı yağı karıştırıp bunu sivilceli yüze sürüp 5 dakika bekleyip sonrasında ılık su ile yüz yıkanır bunu haftada bir yaparsanız sivilceleri önlemeye de yardımcı olacaktır. Çay ağacı sivilceli yüzler den kurtulmak için bir çözüm olabilir içinde bulunan doğal antibakteriyel özellikler çay ağacının sivilceleri etkili bir şekilde ortadan yok ettiğini gösterir. Çay ağacı yağı aslında sivilcelere karşı etkili bir silah olabilir cildinizde aşırı yağlanma varsa çay ağacı mutlaka kullanmalısınız.

Yağlı ciltler için Farmasi de çay ağacı seti oluşturmuş dilerseniz "Farmasi çay ağacı setinin içeriğini merak ediyorum" konusunu aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz Farmasi hala bunun set halinde satışını yapmaktadır.

Geri