Siyah gözlere nasıl makyaj yapılır tüyolar var mı?

• Konbuyu başlatan Esmerimbenli
  • Başlangıç tarihi
E

Esmerimbenli

Forum Okuru
Siyah gözlere nasıl makyaj yapılır tüyolar var mı?

Siyah gözler için makyaj tüyoları melek kadınlar kulübü siyah gözler için makyaj forum'da.​

Siyah kocaman gözlerim var kızlar nasıl makyaj yapmalıyım? Siyah gözler için makyaj tüyoları verir misiniz? Ne yapsam yakıştıramıyorum ne yapıyorsam olmuyor makyajdan anlayan arkadaşlar bana bir çare bulun lütfen her gün işe giderken ne yapacağım diye şaşırıyorum siyah gözler için özellikle göz kısmına nasıl bir makyaj yapabilirim elbette her gün işe gittiğim için çok yoğun makyaj yapmak istemiyorum hem günlük makyaj olarak hem de özel günlerde nasıl makyaj yapılır bunun hakkında farklı şekilde bilgi verirseniz sevinirim. Biraz da esmer tenliyim söylemeyi unuttum.

images (3).jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar
Esmer tenli bir de üstüne siyah büyük gözlere sahip iseniz kesinlikle sürme çekin derim. Saçlarınız da siyahtır muhtemel bu gözler için özellikle far olarak tüm renkleri tercih edebilirsiniz. Özellikle sedefli açık tonlar tercih edilebilir. Eyeliner de tercih edebilirsiniz böylece gözler hem ortaya çıkar hem de gözlerinizi olduğundan açık gosterir. Sedefli göz farlarını kesinlikle tercih edin bence teninize ve gözlerinize gidecektir. Yine özel günlerde de dumanlı göz makyajı yapabilirsiniz. YouTubeden makyaj videoları izleyerek de makyaj nasıl yapılır kendinizi geliştirebilirsiniz.

Siyah gözlere makyaj nasıl yapılır bu konuda dilerseniz aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz. "Siyah gözlere makyaj" konumuzu inceleyebilirsiniz. Kahverengi gözlere sahip olan arkadaşlarımızı da unutmadık. Dilerseniz hemen aşağıdaki linkten "kahverengi gözlere nasıl makyaj yapılmalı" aşağıdaki linke tıklamanız yeterli.

Geri