sizce kaybetmek mi?Yoksa kaybettiğini kabullenmek mi zor???

canıım beniimm yaa sudemim..dünkü anlattıklarından dolayı inanki çok üzüldüm..ve allahım bu kıza yardım et dedim kendi kendime..yaşattıkların inanki üzücü ama zamanla inş herşey yoluna girer..üzülme desemde senin elinde olmayan şeydir..zamana bırakk..rabbim o aileyide ıslah etsin...öyle bir sorunlu ailenin içinde olmadığın için şükür et bitanemm beniim...sevgiyle kal meleiimm..inş en kısa zamandada kendine iş bulursun tek temennim bu vala ..yüzlerini görmezsiin :D

birde sudemim bu yaşadıkların seni olgunlaştırcaktır eminim..belki şimdi zor gelicek..bu yaşadıkların ağır geliyordur sana ama ilerde bu yaşadıklarına güleceksin hatırladıkça..neler yapmışım değmezmiş falan diceksin...o yüzden kendini fazla yıpratma..bak sen böyle kötü oluyorsun..peki erkeğe noluyor hiç bişey..boşver zamana bırak olursa olur..senin güzel yüreğin daha iyilerine layık...

canıım beniimm yaa sudemim..dünkü anlattıklarından dolayı inanki çok üzüldüm..ve allahım bu kıza yardım et dedim kendi kendime..yaşattıkların inanki üzücü ama zamanla inş herşey yoluna girer..üzülme desemde senin elinde olmayan şeydir..zamana bırakk..rabbim o aileyide ıslah etsin...öyle bir sorunlu ailenin içinde olmadığın için şükür et bitanemm beniim...sevgiyle kal meleiimm..inş en kısa zamandada kendine iş bulursun tek temennim bu vala ..yüzlerini görmezsiin :D
canımm şikerimm çok sağol allah sana sevdiğini bağışlasın çok mutlu ol inşallah...2 yıl boyunca neler yaşadım ama hiç vazgeçmeği düşünmedim biliyomusun ama o vazgeçti suç benimm kızıcaksın belki ama hala çooook seviyorum onu herşeye razıydım ben bu aileye bile düşünn alt üst etti beni.Şuan sadece küllerim var onunla baraber herşeyimi kaybettim işimde dahill :( inşallah iş bulabilirim canımm yüzlerini görmeye tahammülüm kalmadı artık :(

birde sudemim bu yaşadıkların seni olgunlaştırcaktır eminim..belki şimdi zor gelicek..bu yaşadıkların ağır geliyordur sana ama ilerde bu yaşadıklarına güleceksin hatırladıkça..neler yapmışım değmezmiş falan diceksin...o yüzden kendini fazla yıpratma..bak sen böyle kötü oluyorsun..peki erkeğe noluyor hiç bişey..boşver zamana bırak olursa olur..senin güzel yüreğin daha iyilerine layık...
çok sağoll şikerimm yanımda olduğunu bilmek çok güzell biliyorum canımm o ne beni nede yaptıklarımı haketmiyo zaten ne olduysa bana oldu çok yazık diyorum sadece kendime ve sevgime üzülüyorumm biliyomusun şiker o benim ilk gözağrımdı ondan kabullenemiyorum belkide halen :(

son kaybımı kabullenemiyorum herşeye rağmen hala onu aklayacak sebepler bulmaya çalışıyorum aklımda,canım öyle çok yanıyor ki öyle ani öyle zamansız gitti ki benden hala şoktayım ve hala gelecek beni yeniden ayağa kaldıracak diye bekliyorum maalesef

son kaybımı kabullenemiyorum herşeye rağmen hala onu aklayacak sebepler bulmaya çalışıyorum aklımda,canım öyle çok yanıyor ki öyle ani öyle zamansız gitti ki benden hala şoktayım ve hala gelecek beni yeniden ayağa kaldıracak diye bekliyorum maalesef
canımmm bende aynı durumdayımm allah yardım etsin nediiim ve en kötüsü hala seviyorummm çooook seviyorum

Çok zor kabullenmek ancak gitmek isteyeni tutamayız,ancak insanı üzen duygularının bıçak gibi kesilmesi.Çok beklentin yokken sadece onunla yaşamını paylaşmak isterken onun öylece basit birşeymiş gibi gitmesi.İnşallah herşey zamanla düzelecek,beklemeliyiz ve sabretmeliyiz canlarım benim.

Geri