Sizden hoşlanıyor mu?

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Sizden hoşlanıyor mu?
sizden hoşlanıyor mu test hoşlanıyormu testi benden hoşlanıyormu testi sizden acaba benden

Onun sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamanız için ille de 'Seni seviyorum' demesi gerekmez... Kadınlar da erkekler de, beğenilerini tavırlarıyla dile getirirler.

En sonunda hayatınızın aştkı karşınıza çıktı ama hislerinizi ona nasıl anlatacağınızı bilemiyorsunuz. İşte size ipuçları:

ERKEK BEĞENİYORSA
* Onunla konuştuğunuzda yüzü kıpkırmızı olur. Bu, en önemli ipuçlarından biridir. Gözden kaçırmamak gerekir.

* Size bakar, onun size baktığı anlaşılınca bir anda ne yapacağını şaşırır ve kafasını başka yöne çevirir.

* Onun sizi izlediğini hissedersiniz, fakat onu bir türlü size bakarken yakalayamazsınız.

* Size fiziksel olarak yakın olmaya çalışır, mesela arada bir yanlışlıkla da olsa saçınıza dokunur.

* Sizi çok dikkatli dinlediği halde bir türlü ne demek istediğinizi anlamaz.

* Herkesle arası çok iyidir, çok konuşkandır fakat siz geldiğinizde bir anda süt dökmüş kediye döner.

* Onunla her yerde tesadüfen karşılaşırsınız. 'Dünya küçük' sözünü ağzından düşürmez.

* Sizi uzaktan gördüğü zaman gülümser fakat yanına gittiğinizde siz orada yokmuşsunuz gibi davranır. Bu ipuçlarından da anlaşılacağı gibi eğer bir erkek sizden hoşlanıyor ve size açılamıyorsa, bunun en büyük belirtisi hareketlerinin tamamen değiştiğidir. Tabii siz etraftayken...

KADIN BEĞENİYORSA
* Gözlerinizin içine dikkatli ve uzun uzun bakar.

* Siz etraftayken yüzü hep kıpkırmızı dolaşır.

* Bacak bacak üstüne attığında siz daima karşısında olursunuz ve bacakları bir öne bir arkaya doğru sallanır. Bu stresli olduğunun bir göstergesidir.

* Dikkatinizi çekmek için yüksek sesle konuşur.

* Sürekli dudaklarını yer.

* Dik oturmaya çalışır, böylece daha hoş görüneceğini düşünür.

* Tırnakları her zaman dişlerinin arasındadır.

* Elinize, kolunuza ya da omuzunuza yanlışlıkla dokunur.

* Kolyesi ya da bileziği ya da yüzüğü, yani üstünde ne tür bir takı varsa, onunla oynar.

* Size bakarken saçları ile oynamayı da ihmal etmez.

* Kalabalık içindeyken o hep sizinle konuşur ve sanki sizden başkası yokmuş gibi davranır.

Ben ona baktığımda hep göz göze geliyoruz. Ama bazen kafasını çevirmek yerine gözümün içine seni seviyorum der gibi bakıyor. Ben yanına gelince sanki ben orada yokmuşum gibi davranıyor.

Geri