Sls olmayan ürünler neler markalar hangileri?

• Konbuyu başlatan Slsyeson
  • Başlangıç tarihi
S

Slsyeson

Forum Okuru
Sls olmayan ürünler neler markalar hangileri?

Sls olmayan ürünler melek kadınlar kulübü sls içermeyen ürünler forum'da.​

Kızlar kozmetik ürünlerinde bakım ürünlerinde sls icermeyen ürünler arıyorum acaba hangi markalarda sls yok. Sls biliyorsunuz cilde çok zararli etkileri mevcut. Sls içermeyen ürünleri nasıl nerede bulabilirim? Sls kansere neden olduğunu duymuştum kesinlikle sls ürünleri artık almak istemiyorum dikkat etmek istiyorum bazen bir ıslak mendil bile alıyoruz içine bakmadan alıyordum artık almayacağım. Sls paraben olmadan almak istiyorum.

images (7).jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar
Sls sodyum lauril sülfat orta derecede cildi ciddi manada tahriş edebilen bir kimyasal ve cilt tarafından da kolayca emilen son derece zararlı bir madde. Şampuan, dis macunu gibi bakım ürünleri ile kolayca vücuda giren ve kana karışan insan sağlığını tehlikeye sokan bir madde aslında. Onun için alırken dikkatli olmakta fayda var. Şampuanlar, diş macunları ve ihtiyacınız olan bakım urunlerinde hangi markalarda sls yok hep birlikte bakalım. Sls ve paraben içermeyen ürünler kullanarak sağlığınızı tehlikeye atmayın.

"Sls olmayan ürünler neler?"​

• Dalin
  • Halalles şampuan
  • Otacı
  • Tresan
  • Kuaf
  • Botanicals
  • Mecitefendi
  • Farmasi botanics
  • DP bende kullanıyorum kokusu filan çok hoş
  • Farmasi Euro fresh whitening şampuan bende kullanıyorum güzel ürün
  • Caudalie Paris
  • Naturalive Beauty yoğun bakım kremi
  • Yves Rocher ürünleri
  • Sebamed
Sls içermeyen markalar olarak bunları derledik umarım işinize yarar. İçinde benim de kullandığım ve memnun kaldığım ürünler var. Dilerseniz aşağıdaki linkten "parfümsüz nemlendirici krem arıyorum tavsiyeler" yazımızı inceleyebilirsiniz.

Geri