şoklardayım(erkek milleti)

ayy delimi ne bu velet....kaçırdığı kız gerimi kaçmış ki şimdide seni istiyo...?

valla anlamadım çk karışık hakkaten haa...pff bence aracı kullanma düş yakamdan denyo de:D :tik:

sülük gibi yapışan adamlar çok bunaltıyo...sanki böyle yapınca sevileceklermiş gibi...

bende de vardı onlardan bi tane çok şükür kurtuldum.ama karşısına geçtim anlattım.sevmiyorum yol al die...zorla değilya oda anladı gitti...
ogün bugündürde sesi soluğu çıkmıyo hahaha ohh ii yaptım

ayy delimi ne bu velet....kaçırdığı kız gerimi kaçmış ki şimdide seni istiyo...?

valla anlamadım çk karışık hakkaten haa...pff bence aracı kullanma düş yakamdan denyo de:D :tik:

sülük gibi yapışan adamlar çok bunaltıyo...sanki böyle yapınca sevileceklermiş gibi...

bende de vardı onlardan bi tane çok şükür kurtuldum.ama karşısına geçtim anlattım.sevmiyorum yol al die...zorla değilya oda anladı gitti...
ogün bugündürde sesi soluğu çıkmıyo hahaha ohh ii yaptım

Şulecim o konu kapandı gitti de şimdide eski sözlüm olacak şahsiyetsiz peşime düştü bundanda kurtulucam inş. :D:D

bugüne kadar 1 kişiyle çıktım 2.ile sözlendim 3.sününde tapusunu alıcam inş. :haha:

Bende siteyi dışarıdan takip eden bir misafirim yani dediğiniz gibi diyecek kelime yok sadece erkek milleti işte demek istiyorum...

bende hemen yengeç hakkında ne demiş acaba diye baktım ama yoktu zatende sizde altına not düşmüşsünüz birde oğlak burcunun sonunda yengeç hakkında bişeyler yazmışsınız 8umarım öyle değildir )diyorum başka ne diyeyim

bilmiyorum artık :) oğlak burcu erkeğinden hoşlanmıyorum yaa :S
fakat bu konuda oğlak burcu geçmiyoki :D oda nerden çıktı misafir melek ??

Son düzenleme:
önüne "gelen erkek milleti " demiş.. bu söz; bunu diyenlerin cahilliğinden başka bişeyini göstermez..babanızda erkek, abinizde erkek, küçük kardeşinizde erkek...biricik aşkınız "bile" erkek...cinsiyete suç atmayın zihniyete suç atın..

Geri