Şömineli evler için yılbaşı dekorasyon örnekleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Şömineli evler için yılbaşı dekorasyon örnekleri
yılbaşı dekorasyonu, şömine dekorasyonu, yılbaşı ev süslemeleri ile ilgili bilgiler sizlerle...

Yeniyıla artık sayılı günler kala birçok ev, işyeri ve avmler yılbaşına özel olarak ışıklandırılır ve süslenir. Bu süslemelerden dış mekanlar da nasibini alır. Sokaklar ve caddeler yılbaşına yakın bir zaman da adeta bir renk cümbüşü yaşatır bize.

Eski yılın geride kaldığı ve yepyeni yılı karşıladığımız yılbaşı gecesin de birçok kişi evinin dekorasyonunu yılbaşı süslemeleri ve aksesuarları ile donatır.

Şu sıralar eğer alışverişe çıktıysanız birçok mağazalar da yılbaşı aksesuarlarının da satışa sunulduğunu görmüşsünüzdür. Yılbaşı kapı süsleri, yılbaşı ağaçları, yılbaşı aksesuarları ve daha birçok yılbaşı temalı ürün satış için reyonlar da yerini alarak tüketiciye sunuluyor.

Özellikle şömineli evde oturanlar bu süslemeler için bana göre çok daha şanslı... Çünkü kış ayların da şöminenin hem romantik hem de otantik bir yeri vardır. Şömineli evin yılbaşı süsleme dekorasyon örneklerini sizler için bir araya getirerek dekorasyon fikirleri hakkın de size yardımcı olmak istedim.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg

Yılbaşına özel ev dekorasyonu ile gelen konuklarınız için de görsel bir şenlik yaşatacaksınız. Alacağınız yılbaşı çam ağacına dilediğiniz şekil de yılbaşı ağaç süsleri ile süsleyebilir ve hatta ailenize ve gelen konuklarınıza ağacın altına süpriz hediyeler bırakabilirsiniz.

Şöminenin yakınlarına koyacağınız yılbaşı ağacının ışıklandırılması ise renk cümbüşü yaratacak ve özellikle evde çocuklar varsa bu işe en çok da çocuklar sevinecektir.

Şöminenizin üst tarafına yılbaşı aksesuarları, biblo ve mumlar koyarak dekorasyona zenginlik katabilirsiniz. Şimdiden melekler mekanı olarak yeniyılınızı en içten dileklerimiz ile kutlar yeniyılın sağlık, mutluluk ve başarı getirmesini dileriz.;)

Bu konular da ilginizi çekebilir

Yılbaşı için giysi önerileri

Yılbaşı sofralarına estetik dokunuşlar

ayy şömine demeyin bana ilerde evlenirsem çok istiyorum böyle şömineli bir evim olsun:) şömineli yılbaşı dekorları çok hoş olmuş bizim evde sadece pencere önüne yılbaşı ağacı konur böyle bildiğiniz üzere ışıklı süslü falan ama şömineli bir yılbaşı dekorlarını çok beğendim hele şömine yanarken ve ışıklı yılbaşı ağacı salona ışık ve renk cümbüşü yaşatacak çok romantikkk hahaha

Geri